25.6 °C, 3.8 m/s, 35.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsSporta bāzes slēgtas līdz 25. janvārim
Sporta bāzes slēgtas līdz 25. janvārim
12/01/2021

Valdība, pagarinot ārkārtējo situāciju valstī, pagarināja arī līdzšinējos ierobežojumus attiecībā uz sportu – joprojām ir aizliegtas nodarbības iekštelpās. Līdz ar to Jelgavas sporta bāzes apmeklētājiem ir slēgtas līdz 25. janvārim vai ilgāk – tas atkarīgs no nākamajiem valdības lēmumiem.

Saskaņā ar šobrīd spēkā esošo regulējumu līdz 25. janvārim treniņi var notikt tikai ārā – individuāli vai grupā līdz 10 dalībniekiem, neskaitot treneri. Arī sporta inventāra nomas pakalpojumi var notikt tikai ārā. Treniņi iekštelpās var notikt tikai pilngadīgiem profesionāļiem un Latvijas Olimpiskās un paralimpiskās vienības sportistiem, kā arī Latvijas jauniešu un junioru izlašu sportistiem, ja treniņus organizē un uzrauga attiecīgā sporta veida federācija.

 

Tāpat līdz 25. janvārim aizliegti jebkāda veida sporta pasākumi, izņemot pilngadīgo profesionāļu starptautiskās vai augstākās līgas sacensības bez skatītājiem un pieaugušo izlašu starptautiskās sacensības olimpiskajos sporta veidos, informē Izglītības un zinātnes ministrijā.

 

Līdz ar to līdz 25. janvārim apmeklētājiem ir slēgtas sporta bāzes pilsētā: Jelgavas sporta halle Mātera ielā 44a, sporta zāles Raiņa ielā 6, Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgavas ledus halle, Latvijas Lauksaimniecības universitātes sporta bāzes, peldbaseini.

 

Neskatoties uz ierobežojumiem, iedzīvotāji aicināti atrast iespējas sportošanai, tādējādi uzlabojot gan veselību, gan pašsajūtu. Iedzīvotāji, ievērojot pulcēšanās ierobežojumus un citas epidemioloģiskās prasības, var sportot svaigā gaisā vai izmantot treniņu iespējas tiešsaistē. Treniņiem mājās var izmantot arī Sporta servisa centra sagatavotos materiālus.

 

Vingrojumu cikls “Vingro ar čempionu”

 

Rītarosmes kopā ar fitnesa treneri Andreju Šimko

 

Jāpiebilst, ka šobrīd ārkārtējā situācija Latvijā izsludināta līdz 7. februārim.

 

 

Foto: no Jelgavas pilsētas arhīva