11.2 °C, 1 m/s, 84.8 %

Sākumlapa JaunumiSporta laureāti marta mēnesī
Sporta laureāti marta mēnesī
19/04/2006

Sporta laureāta titulu saņēma Laimonis Stepans, kurš Venecuēlas un Izraēlas atklātajos čempionātos radiosportā ieguva godpilnās pirmās vietas. Tāpat par marta sporta laureātiem kļuva sporta kluba “Shinri” trenera Alekseja Bistrova audzēknes – Ilze Dagila ar iegūto 1.vietu kumitē meitenēm (8-9 g.), 2.vietu katās meitenēm (8-9 g.), 2.vietu kumitē meitenēm (10-11 g.), 2.vietu komandu sacensībās meitenēm (8-11 g.) un Marija Agafonova par 1.vietu katās meitenēm (8-9 g.), 3.vietu kumitē meitenēm (8-9 g.) un 2.vietu komandu sacensībās meitenēm (8-11 g.).

2006. gada martā par Latvijas Republikas čempioniem ir kļuvuši pieci sportisti. Čempiona titulu LR čempionātā brīvajā cīņā pieaugušajiem līdz 74 kilogramiem ir izcīnījis sporta kluba “Herkuless” audzēknis Vladimirs Koteļeņecs ( treneris Anatolijs Mastio), boksa kluba audzēknis Raitis Sinkēvičs čempiona titulu ir izcīnījis LR 59.Skolēnu sporta spēlēs boksā (treneris Aleksandrs Zahārovs) un Jelgavas šaha kluba audzēknis Vitālijs Samoļins čempiona titulu ir izcīnījis Latvijas čempionātā šahā Z-16 grupā (treneris Viktors Krūmiņš). Specializētās peldēšanas skolas treneres Jeļenas Visockas vadībā par trīskārtējo 59.Skolēnu sporta spēļu čempioni peldēšanā kļuva Ilona Badune, bet treneres Astras Ozoliņas vadībā par divkārtējo 59. Skolēnu sporta spēļu čempionu peldēšanā kļuva Igors Kolosovs.