21.7 °C, 1.7 m/s, 66.6 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi“SPORTA LAUREĀTS 2005”
“SPORTA LAUREĀTS 2005”
01/02/2006

Īpašas piemiņas balvas – statuetes “Sporta laureāts 2005” tika pašiem labākajiem: olimpiskajos sporta veidos sportistiem – Mārtiņam Upītim (smaiļošana un kanoe airēšana), Žanetei Valentīnai (smaiļošana un kanoe airēšana), trenerei – Ilzei Bomei (smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs „KC”); neolimpiskajos sporta veidos sportistiem – Uģim Grosam (ūdens motosports), Gintam Reinholdam (pauerliftings), trenerim Edmundam Jansonam (pauerliftinga sporta klubs „Apolons”).

Apbalvošanas ceremoniju noslēdza lieliska svētku uguņošana. Mirkli vēlāk pasākuma dalībniekus ar savu sniegumu iepriecināja mākslinieki Māris Balaško un Gunārs Kalniņš ar gospeļu kori.

S P O R T A   L A U R E Ā T S  2005

 

Nominācija „Mēneša sporta laureāts”

 

Individuāli:

·          Mārtiņš Upītis – smaiļošana un kanoe airēšana

·          Vitālijs Samoļins – šahs

·          Gints Reinholds – pauerliftings

·          Ivars Ozols – pauerliftings

·          Uģis Gross – ūdens motosports

Sporta veidi:

1.          vieta – pauerliftings

2.          vieta – karatē

3.          un 4. vietu dala – peldēšana un smaiļošana un kanoe airēšana

 

Nominācija „Latvijas Republikas čempioni”

Olimpiskie sporta veidi

Peldēšana: Agnese Bikoviča, Jana Kudrjavceva, Krišjānis Bušs, Guntars Deičmans, Arvīds Freidenfelds, Jaroslavs Orbidāns, Viktors Vovruško, Pāvels Belaus, Māris Lencēvičs, Ģirts Ģīrupnieks, Ilona Badune, Agnese Ozoliņa, Viktorija Zagorska, Santa Freimane

Smaiļošana un kanoe airēšana: Kalvis Kunigs, Mārtiņš Upītis, Aleksandrs Šimko, Gatis Pranks, Andrejs Bobkovs, Andrejs Šudeiķis, Romans Astapovs, Žanete Valentīna

Vieglatlētika: Inese Jermīļina

Sambo: Juris Putins, Vladimirs Sidoruks

Neolimpiskie sporta veidi

Karatē: Valērija Druzjaka, Igors Bistrovs, Aleksandrs Latišenoks, Jurijs Kondrašins

Ziemas peldēšanās: Mārtiņš Karols, Ņikita Gorbatko, Andrejs Iļjuks, Donāts Krekels, Natālija Puzanova, Raisa Petrova

Pauerliftings: Genādijs Zubriks, Didzis Rūja, Artis Pampe, Gints Reinholds, Artjoms Ribkins

Standartauto: Mareks Štolcermanis

Kartings: Kristaps Gasparovičs

Triāls: Renārs Agarskis

 

Nominācija „Labākie sportisti un treneri katrā sporta veidā”

 

Galda spēles

Uldis Strautiņš (šahs), Katrīna Šķiņķe (šahs), Vitālijs Samoļins (šahs), Artūrs Neikšāns (šahs), Kaspars Kleins (biljards)

Treneri: Viktors Krūmiņš (šahs), Andris Maskis (biljards)

Teniss

Jānis Stepiņš

Treneris: Leonīds Kapellers

Karatē

Aleksandrs Latišenoks, Valērija Druzjaka, Santa Dagile, Kalvis Kalniņš, Pāvels Daščinskijs

Treneri: Andris Vasiļjevs, Vitālijs Mišins

Džudo, sambo

Marina Mazure, Juris Putins, Jekaterina Žalnere, Vladimirs Sidoruks, Māris Gūtmanis

Treneri: Sergejs Vasjkovs, Kims Usačevs

Cīņas sports

Agnese Šēfere, Aleksejs Koteļenecs, Romans Homenko, Arturs Švalkovskijs, Jānis Strautmanis

Treneri: Vladimirs Smirnovs, Anatolijs Mastio

Bokss

Edijs Goba, Deniss Samiļins, Artjoms Antonovs, Kristaps Grīnšpons, Sergejs Soldatjonoks

Treneri: Aleksandrs Zaharovs, Pēteris Antonovs

Smaiļošana un kanoe airēšana

Mārtiņš Upītis, Andrejs Šudeiķis, Gatis Pranks, Kalvis Kunigs, Andrejs Bobkovs

Treneri: Ilze Bome, Sergejs Bobkovs

Airēšana

Tatjana Smirnova, Laila Rozīte

Trenere: Agita Puriņa

Pauerliftings

Aleksandrs Smelovs, Didzis Rūja, Dmitrijs Burča, Gints Reinholds, Ivars Ozols

Treneris: Edmunds Jansons

Invalīdu sports

Edgars Bergs, Aivars Sidorovs, Ivita Strode, Maija Emulova-Kirica

Trenere: Maija Ukstiņa

BMX

Kristens Krīgers, Ansis Uškaurs, Kristaps Vinters, Klāvs Lisovskis, Uldis Balbeks

Treneris: Jevgeņijs Lisovskis

Tehniskie sporta veidi

Renārs Agarskis (triāls), Uģis Gross (ūdens motosports), Kaspars Vērnieks (triāls), Artūrs Grīnfelds (triāls), Kristaps Gasparovičs (kartings)

Treneri: Egils Agarskis (triāls), Ēriks Gasparovičs (kartings)

Vieglatlētika

Maija Dinka, Inese Jermīļina, Dace Šteinerte, Viktorija Kurda, Vita Stročenova

Trenere: Maija Ukstiņa

Peldēšana

Guntars Deičmans, Jaroslavs Orbidāns, Arvīds Freidenfelds, Agnese Ozoliņa, Ilona Badune

Treneres: Astra Ozoliņa, Jeļena Visocka

Futbols

Jānis Čaplinskis, Igors Lapkovskis, Vadims Koņevskis

Treneri: Dainis Kazakēvičs, Valērijs Minalta

Basketbols

Jēkabs Rozītis, Česlavs Mateikovičs, Vita Šadrova

Treneri: Jānis Vītols, Pēteris Lagzdiņš

Kērlings

Ieva Pikšena, Iveta Ozollapa, Raivis Bušmanis

Treneris: Jānis Laizāns

Hokejs

Denijs Romanovskis, Ričards Bernhards, Filips Buntis

Treneri: Lolita Andriševska, Ainārs Bērziņš

Citi sporta veidi

Andris Blūms (radiosports), Alfs Pampe (burāšana), Artis Pampe (burāšana), Raitis Krievs (virves vilkšana), Vjačeslavs Matvejevs (stājhokejs

 

Nominācija „Labākie sporta skolotāji”

 

·          Ingrīda Anzenava – 4.pamatskola

·          Santa Lorence – 1.ģimnāzija

 

Nominācija „Labākā komanda”

 

·          „JELGAVAS MAIZNIEKS” – kērlings (Kārlis Smilga, Jānis Klīve, Roberts Krusts, Artis Zentelis, treneris Jānis Laizāns)

        

Nominācija „Par ieguldījumu sportā”

 

·          Jānis Ozollapa – HK „Zemgale” menedžeris (kērlinga dibinātājs Jelgavā, stājhokeja aizsācējs Latvijā)

 

Nominācija „2005.gada labākie sportisti un treneri”

 

Olimpiskajos sporta veidos:

Sportisti:

·          Mārtiņš Upītis – smaiļošana un kanoe airēšana

·          Žanete Valentīna – smaiļošana un kanoe airēšana

Treneris:

·          Ilze Bome – smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta klubs „KC”

 

Neolimpiskajos sporta veidos:

Sportisti:

·          Uģis Gross – ūdens motosports

·          Gints Reinholds – pauerliftings

Treneris:

  • Edmunds Jansons – pauerliftinga sporta klubs „Apolons”

 
Sporta servisa centrs