15.1 °C, 1 m/s, 84.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsSporta raidījuma nosaukums – “Pēc svilpes”
Sporta raidījuma nosaukums – “Pēc svilpes”
30/03/2020

Lai Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” veidotais ikmēneša sporta video raidījums kļūtu atpazīstamāks, tika rīkots konkurss par raidījuma nosaukumu. Sākot ar aprīli, tas būs atpazīstams ar nosaukumu “Pēc svilpes”.

Konkursā ikviens varēja iesniegt savu variantu. Pavisam tika iesniegti 59 varianti, ko izvērtēja žūrija. Desmit varianti, kuri žūrijas balsojumā saņēma visvairāk balsu, tika nodoti iedzīvotāju balsojumam – sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Summējot žūrijas un iedzīvotāju balsojumu attiecībā 50:50, par raidījuma nosaukumu izvēlēts variants “Pēc svilpes”, kas žūrijas balsojumā ieguva 2. vietu, savukārt iedzīvotāju balsojumā bija piektais populārākais.

 

Jāpiebilst, ka žūrijas balsojumā par piemērotāko raidījuma nosaukumu tika atzīts variants “#JelgavaSporto”, savukārt iedzīvotāju balsojumā internetā lielāko atsaucību ieguva variants “Svētvakars pie kamīna”.

 

“Sporta servisa centrs” saka paldies ikvienam, kurš iesniedza savu raidījuma nosaukuma variantu, piedalījās balsojumā un seko līdz gan klātienē, gan neklātienē mūsu pilsētas sporta dzīves aktualitātēm un Jelgavas sportistu panākumiem.