16.9 °C, 0.5 m/s, 89.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports“Sporta servisa centrs” jubileju svinēs ar 20 sportiskām iniciatīvām
“Sporta servisa centrs” jubileju svinēs ar 20 sportiskām iniciatīvām
21/01/2021

Šogad Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” svinēs 20. gadu jubileju. Tā tiks svinēta visa gada garumā kopā ar jelgavniekiem, piedāvājot pilsētas iedzīvotājiem iniciatīvu ciklu “Būšu aktīvs”, kas sevī ietvers 20 sportiskas apņemšanās. Pirmā apņemšanās startēs 25. janvārī.

Lai informācija par iniciatīvu cikla “Būšu aktīvs” aktivitātēm būtu pieejama vienkopus, izveidota Facebook grupa “Jelgava sporto”, kurai aicināts pievienoties ikviens interesents. Tajā tiks publicēta informācija gan par gaidāmajiem pasākumiem, gan grupas dalībnieki varēs dalīties ar saviem panākumiem un sekot līdz, kā veicas citiem. “Iniciatīvu ciklā ir plānotas dažādas aktivitātes, piemēram, treniņi, meistarklases, semināri, sacensības. Tās tiek plānotas tā, lai gada laikā katrs jelgavnieks varētu atrast sev piemērotu apņemšanos, varbūt pat vairākas, un to realizēt,” stāsta “Sporta servisa centra” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko.

 

Pirmā apņemšanās startēs 25. janvārī un būs saistīta ar kustību svaigā gaisā. Uzdevums ir piecu nedēļu laikā, no 25. janvāra līdz 28. februārim, pieveikt 100 kilometrus – skrienot, soļojot, nūjojot vai slēpojot. “Tie var būt 20 kilometri nedēļā vai 5 kilometri četras reizes nedēļā, vai dalībnieks var būt aktīvs katru dienu, paveicot aptuveni 3 kilometru distanci,” ieskicē A.Fomenko.

 

Lai iesniegtu rezultātu, vispirms jāreģistrējas mājaslapā distantrace.com, pievienojot sporta programmu, kurā tiks uzņemti rezultāti. Šobrīd ir iespējams izmantot šādus servisus: Garmin, Strava, Polar. Pēc tam mājaslapā jāizvēlas “Iniciatīva “Jelgava sporto””, attiecīgais uzdevums un pēc tam jāiesniedz rezultāts.

 

Pieci no jelgavniekiem, kuri būs izpildījuši šo uzdevumu, saņems “Sporta servisa centra” pārsteiguma balvas. Viņi tiks noteikti pēc nejaušības principa.

 

Informācija par nākamajām iniciatīvām tiks publicēta gan mājaslapā Jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā, gan iestādes sociālo tīklu kontos un Facebook grupā “Jelgava sporto”.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” dibināta 2001. gada 2. augustā.

 

 

Foto: Jana Leite