30.2 °C, 3.3 m/s, 38.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsSporta skolu audzēkņi ārkārtējās situācijas laikā atbrīvoti no dalības maksas
Sporta skolu audzēkņi ārkārtējās situācijas laikā atbrīvoti no dalības maksas
18/12/2020

Jelgavas pilsētas pašvaldības sporta skolu audzēkņi tiks atbrīvoti no dalības maksas ārkārtējās situācijas laikā. Atvieglojumi tiks piemēroti, sākot no novembra.

17. decembrī Jelgavas pilsētas dome apstiprināja grozījumus Jelgavas pilsētas pašvaldības 2013. gada 31. janvāra saistošajos noteikumos Nr.13-3 “Dalības maksa par izglītības ieguvi Jelgavas pilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs”, kas paredz Jelgavas pilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestāžu audzēkņus, kuri ir deklarēti Jelgavas pilsētā, ārkārtējās situācijas laikā atbrīvot no dalības maksas. Līdz ar to audzēkņi, kuri deklarēti Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā, no dalības maksas tiks atbrīvoti automātiski. Savukārt, lai atvieglojumus saņemtu audzēkņi, kuri deklarēti ārpus Jelgavas administratīvās teritorijas, viņu vecākiem jāvēršas attiecīgajā sporta skolā ar iesniegumu.

 

“Sporta skolu audzēkņiem, par kuriem dalības maksa par novembri jau ir samaksāta, tā automātiski tiks pārcelta uz laiku, kad beigsies ārkārtējā situācija un sporta skolās atsāksies nodarbības,” papildina Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktors Juris Kaminskis.

 

Dalības maksas atvieglojumi attiecināmi uz Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas, Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņiem.

 

 

Foto: Sporta servisa centrs