25.4 °C, 1.8 m/s, 41.5 %

Sākumlapa JaunumiSporta ziņas: Futbola klubs “Jelgava” uzvara kausa izcīņas 1/16 finālā !
Sporta ziņas: Futbola klubs “Jelgava” uzvara kausa izcīņas 1/16 finālā !
06/06/2006

Komandas treneris Dainis Kazakēvičs stāsta: “Neskatoties uz pieticīgo rezultātu, mūsējiem piederēja ievērojams pārsvars. Pēc auta iemetiena izspēles pirmos vārtus jelgavniekiem guva Kārlis Kinderēvičs. Taču tad pēc Jelgavas komandas aizsargu nevērības viesiem izdevās rezultātu izlīdzināt. Jau ar otrā puslaika pirmajām minūtēm mājinieki devās cīņā par uzvaru. Pēc izcila Jāņa Čaplinska reida pa laukuma labo malu, Valērijam Redjko atlika tikai trāpīt pa vārtiem no dažu metru attāluma, ko viņš arī paveica. Rezultātā 2:1. Arī turpmākajā spēles gaitā mūsējiem bija vairākas izdevības gūt vārtus, taču tie netika realizēti . Spēles pēdējās minūtēs arī viesiem bija lieliska iespēja gūt vārtus un spēli turpināt pagarinājumā, tomēr par labu mūsu komandai nospēlēja Aleksandra Čumakova sargāto vārtu stabs. Vēl gan jāatzīmē, ka otrajā puslaikā tiesnesis neievēroja vismaz divus 100 % noteikumu pārkāpumus pretinieku soda laukumā, lemdams nedot iespēju jelgavniekiem izpildīt vismaz vēl vienu 11 metru soda sitienu. Taču šoreiz tas netraucēja mūsējiem izcīnīt uzvaru.”

Kausa izcīņas 1/8 finālā 8.jūnijā Daugavas stadionā FK “Jelgava” tiksies ar FC “Dinaburg” (Daugavpils).