20 °C, 2.8 m/s, 60.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports“Sporto visa klase” atsāksies nākamajā mācību gadā
“Sporto visa klase” atsāksies nākamajā mācību gadā
14/04/2020

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) īstenotā projekta “Sporto visa klase” 6. sezona tiek pārtraukta – šajā mācību gadā plānotās finālsacensības nenotiks un uzvarētāji pa klašu grupām netiks noskaidroti.

“Tā kā finālsacensības šogad nenotiks, līdz ārkārtējā stāvokļa izsludināšanai fiksētie klašu rezultāti tiks anulēti. Plānojam, ka ar jauno mācību gadu klašu vērtējums sāksies no nulles – katrā ziņā, programma tiks koriģēta, un par pieņemtajiem lēmumiem ziņosim,» skaidro LOK sabiedrisko attiecību speciālists Mārtiņš Mālmeisters.

 

Ierasti aprīlī tika izsludināta dalībnieku pieteikšanās jaunajai sezonai, taču šobrīd tā ir atlikta – 2020./2021. mācību gadā jauni dalībnieki projektā uzņemti netiks, bet dalību tajā turpināt un piecas reizes nedēļā sportot varēs jau iesaistītie 2.–5. klašu skolēni.

 

No Jelgavas skolām šobrīd projektā ir iesaistītas desmit klases: Jelgavas 4. sākumskolas, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas un Jelgavas Centra pamatskolas 2. klase, Jelgavas 6. vidusskolas un Jelgavas 4. vidusskolas 3. klase, Jelgavas 4. vidusskolas 4. klase, Jelgavas 4. vidusskolas un Jelgavas 4. sākumskolas 5. klase, Jelgavas 4. vidusskolas un Jelgavas 6. vidusskolas 6. klase. Nākamsezon dalību projektā varēs turpināt astoņas Jelgavas skolu klases.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs