30.2 °C, 3.3 m/s, 38.8 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSports3×3 basketbola turnīrs pulcē 18 komandas
3×3 basketbola turnīrs pulcē 18 komandas
27/08/2023

Piena, maizes un medus svētku 3×3 basketbola turnīrs pulcēja 18 komandas, un uzvarētāji tika noskaidroti piecās grupās.

Jaunākajā – U-13 – grupā startēja sešas zēnu un trīs meiteņu komandas. Puišu grupā uzvarēja komanda “Šļobenans”, kuras sastāvā spēlēja Ainārs Teotovskijs, Mārtiņš Rasnačs, Renārs Katišs un Dāvis Bahs. Otrā vieta komandai “MMRU” ar Stefanu Mēžalu, Regnāru Čudu, Ralfu Rudzinski un Kārli Upmaci sastāvā. Bet 3. vietu izcīnīja komanda “Super”, kurā spēlēja Kristers Bikmanis, Ernests Dzedonis, Edvards Jerofejevs un Matīss Andrišoks.

U-13 meiteņu grupā uzvarēja komanda “Kamenes”, kurā spēlēja Alise Bumbule, Karolīna Rune, Maija Dombrovska un Evelīna Kazāka. Otro vietu izcīnīja komanda “Pīķa dāmas” ar Amandu Stankēviču, Elīnu Pilanderi un Lauru Gausiņu sastāvā, bet trešās – “Dumpinieces”: Amēlija Stone, Annija Malacanova un Elza Budzēna.

U-16 vecuma grupā startēja četras puišu komandas. Uzvarēja kvartets “Turbulence” – Edvards Šalājevs, Klāvs Kalniņš, Kārlis Jaunsubrēns un Nils Krastiņš. Otrie – komanda “KKRA”, kurā spēlēja Kristaps Kaufelds, Kristaps Kaminskis, Roberts Kļava un Aleksis Leitis. Trešo vietu izcīnīja komanda “Tokyo drift” ar Bruno Rīderu, Reini Rīderu un Kristiānu Klūnu sastāvā.

Open grupā sacentās četras vīriešu komandas. Uzvaru izcīnīja un naudas balvu 150 eiro vērtībā ieguva komanda “Darzavarde.lv”, kurā spēlēja Uvis Strogonovs, Artūrs Turiks, Emīls Silavs un Kaspars Neimanis. Otro vietu izcīnīja komanda “Šodien nebūs” ar Mārtiņu Kanenieku, Miku Podkalnu, Aigaru Eglīti un Tomu Neilandu sastāvā. Trešie – komanda “Vecums nav šķērslis”: Rinalds Rubīns, Ralfs Razminovičs, Rainers Barkāns un Roberts Barčevskis. Naudas balvas saņēma arī 2. un 3. vietas ieguvēji – attiecīgi 100 un 50 eiro vērtībā.

Sieviešu open grupā pieteicās viena komanda – “14 grādi” –, kas arī tika atzītas par uzvarētājām, tomēr, lai izjustu cīņas garšu, meitenes sacentās ar vīriešu open grupas komandām. Sieviešu komandā spēlēja Amanda Budze, Rebeka Gorbunova, Samanta Grigorjeva un Samanta Vidiņa. Arī sieviešu open grupas uzvarētājas saņēma naudas balvu 150 eiro vērtībā.

Sacensības organizēja biedrība “Basketbola klubs “Jelgava”” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.