19 °C, 3.5 m/s, 72.6 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsAtsākas badmintona treniņi
Atsākas badmintona treniņi
05/09/2023

Pēc vasaras pārtraukuma Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Sporta centrā atsākušies badmintona treniņi.

LBTU studentiem badmintona treniņi ir bez maksas, savukārt pārējiem tai skaitā bērniem un pieaugušiem, maksa ir 15 eiro mēnesī – saskaņā ar LBTU Sporta centra maksas pakalpojumu cenrādi. Mēneša abonementu var iegādāties LBTU Sporta centra kasē, un tas ir derīgs vienu mēnesi, piemēram, ja abonements ir nopirkts 15. septembrī, tad tas ir derīgs līdz 14. oktobrim.

Spēlētāju rīcībā ir četri badmintona dubultspēļu laukumi, kā arī lietoti, bet treniņos izmantojami volāni un visvienkāršākās badmintona alumīnija raketes. Interesenti aicināti sazināties ar Kristianu Rozenvaldu pa tālruni 29546666 vai e-pastu kristians@rozenvalds.lv, bet var arī bez pieteikšanās pievienoties treniņam. Treniņi notiek pirmdienās un trešdienās no pulksten 16:30 līdz 18:00, piektdienās no pulksten 8:15 līdz 10:00, sestdienās no pulksten 11:00 līdz 13:00.

“Badmintona treniņos aktīvi piedalās arī ārvalstu studenti, jo īpaši no Āzijas valstīm, kur badmintons ir ļoti populārs. Iepriekš badmintona treniņus apmeklēja studenti no Ķīnas, Indijas, Bangladešas, Šrilankas, Pakistānas, Itālijas, Francijas, Čehijas, Vācijas. Badmintona treniņos var piedalīties arī bērni, bet jārēķinās, ka tas gluži nav treniņš ar treneri, bet drīzāk iespēja spēlēt badmintonu – tāpēc bērni tiek aicināti spēlēt kopā ar vecākiem vai arī ņemt līdz vienaudžus, lai var spēlēt savā starpā un savā līmenī,” norāda K.Rozenvalds.