25.6 °C, 3 m/s, 38.1 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsBasketbolisti piektdien sāks cīņu par zeltu
Basketbolisti piektdien sāks cīņu par zeltu
09/04/2024

Jau piektdien, 12. aprīlī, sāksies “Ramirent” nacionālās basketbola līgas finālsērija starp komandām BK “Jelgava” un “Salaspils sporta skola”.

Finālsērija ilgs līdz kādas komandas trīs uzvarām. Pirmā spēle notiks 12. aprīlī pulksten 20:00 Jelgavas sporta hallē, otrā spēle –17. aprīlī pulksten 19:30 Salaspils sporta namā, trešā spēle – 20. aprīlī pulksten 17:00 Jelgavas sporta hallē, ceturtā spēle (ja būs nepieciešams) – 24. aprīlī pulksten 19:30 Salaspils sporta namā, piektā spēle (ja būs nepieciešams) – 27. aprīlī pulksten 19:30 Jelgavas sporta hallē. Kā informē BK “Jelgava”, ieejas maksa mājas spēlēs būs 3 eiro pieaugušajiem, 1 eiro – skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību.

“Salaspils ir meistarīga un spēcīga komanda, kas, neskatoties uz līgas debitantes statusu, šosezon ir pierādījusi, ka ir viena no top komandām nacionālajā basketbola līgā. Komandā ir labs sajaukums ar meistarīgiem pieredzējušiem spēlētājiem (Jānis Pozņaks, Jānis Antrops, Edgars Štelmahers, Dāvis Kleģeris, Reinis Otersons) un talantīgiem jaunajiem spēlētājiem (Kristiāns Armanovs, Kristians Pastors). Katrā pozīcijā pretinieki ir labi nokomplektēti. Salaspilieši ir labi trenēti, spēlē gudru un skatāmu basketbolu, tāpēc paredzu, ka finālsērija būs ļoti skatāma un aizraujoša,” vērtē BK “Jelgava” galvenais treneris Česlavs Mateikovičs, aicinot līdzjutējus apmeklēt spēles klātienē un atbalstīt Jelgavas komandu.