2.5 °C, 2.7 m/s, 92.7 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiBērnus un jauniešus aicina uz parasporta nodarbību
Bērnus un jauniešus aicina uz parasporta nodarbību
20/02/2024

Turpinot pērn iesākto projektu, arī šogad tiks rīkotas parasporta nodarbības bērniem un jauniešiem. Februārī būs viena nodarbība – 25. februārī pulksten 18:00 Zemgales Olimpiskajā centrā –, uz kuru aicināti  visi interesenti bez iepriekšējas pieteikšanās.

Nodarbību vadīs paraolimpietis un topošais treneris Edgars Bergs, kurš atzinis – parasporta trenera darbs ir viņa sirdslieta. Nodarbība notiks pusotru stundu. Tai nav iepriekš jāpiesakās. Dalība tajā ir bez maksas.

Parasporta nodarbības bērniem un jauniešiem organizē Jelgavas vieglatlētikas klubs sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”. Klubs, saņemot Jelgavas pašvaldības finansiālu atbalstu, pērn uzsāka projektu, kura mērķis ir integrēt sabiedrībā bērnus un jauniešus ar invaliditāti, sekmēt bērnu un jauniešu sporta un sociālo rehabilitāciju, dot iespēju iepazīties ar dažādiem sporta veidiem un iesaistīties parasporta kustībā. Klubam jau izveidojusies cieša sadarbība ar Latvijas Bērnu fonda Jelgavas nodaļu, kuras biedri apmeklē parasporta nodarbības.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Jelgavas pašvaldībā ir pieejama ŠEIT