Sports

Sākumlapa JaunumiSportsBK “Jelgava” pēc gada pārtraukuma atkal čempionu godā
BK “Jelgava” pēc gada pārtraukuma atkal čempionu godā
20/04/2024

Šovakar, uzvarot “Salaspils sporta skolu” Jelgavas sporta hallē, BK “Jelgava” kļuva par “Ramirent” nacionālās basketbola līgas čempioniem, atgūstot titulu pēc gada pārtraukuma.

Finālsērija norisinājās līdz kādas komandas trīs uzvarām. Pirmajā spēlē Jelgavā pārāki bija mājinieki ar rezultātu 62:43. Jelgavniekiem izdevās uzvarēt arī otrajā spēlē Salaspilī ar rezultātu 86:81. Līdz ar to, pārspējot šodien mājās salaspiliešus trešo reizi ar rezultātu 83:62, BK “Jelgava” kļuva par līgas čempioniem.

“Mūsu panākumu atslēga fināla sērijā ir stipra, saliedēta komanda, mums komandā valda ģimeniska atmosfēra. Manuprāt, spēcīga komanda ir panākumu atslēga jebkurā sfērā,” tā pēc spēles pauda BK “Jelgava” galvenais treneris Česlavs Mateikovičs. Viņš atzīmēja, ka spēles gaitu izdevās lauzt, turpinot ticēt sev un saviem metieniem, kas ceturtajā ceturtdaļā beidzot ļāva komandai izmantot savas iespējas un trāpīt metienus.

Par fināla vērtīgāko spēlētāju jeb MVP atzīts BK “Jelgava” saspēles vadītājs Kristaps Pļavnieks.