Sports

Sākumlapa JaunumiSportsBMX braucējiem četras uzvaras divās dienās
BMX braucējiem četras uzvaras divās dienās
18/04/2024

13. un 14. aprīlī Čehijā aizvadīts Eiropas kausa 5. un 6. posms BMX riteņbraukšanā. Jelgavas sportisti abas dienas izcīnīja pa divām uzvarām.

Piektajā posmā 1. vietu krūzeros 40–44 gadus veco sportistu grupā izcīnīja Ģirts Jonkus, savukārt Evelīna Līkuma uzvarēja 11 un 12 gadus veco meiteņu grupā. Melānija Čudare izcīnīja 3. vietu 13 un 14 gadus veco meiteņu grupā, Everts Vējkājs ieņēma 5. vietu 11 gadus veco zēnu grupā, Artūrs Jonkus 11  gadus veco zēnu grupā izkrita ceturtdaļfinālā.

Sestajā posmā Ģirts Jonkus atkārtoja iepriekšējās dienas panākumu. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa arī Melānija Čamane 13 un 14 gadus veco meiteņu grupā. Savukārt 3. vietu izcīnīja Evelīna Līkuma 11 un 12 gadus veco meiteņu grupā un Everts Vējkājs 11 gadus veco zēnu grupā. Artūrs Jonkus, tāpat kā piektajā posmā, arī šoreiz no sacensībām 11 gadus veco zēnu grupā izstājās ceturtdaļfinālā.

Jāatgādina, ka galvenais šīs sezonas starts Jelgavas sportistiem būs pasaules čempionāts, kas notiks no 12. līdz 18. maijam ASV. Savukārt no 29. maija līdz 2. jūnijam Itālijā norisināsies Eiropas čempionāts.