17.1 °C, 2.6 m/s, 85.6 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsDacei Šteinertei 13. Latvijas čempiones tituls
Dacei Šteinertei 13. Latvijas čempiones tituls
04/07/2024

Valmierā aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Tajā pie sava 13. čempiones titula diska mešanā tika Jelgavas Vieglatlētikas kluba pārstāve Dace Šteinerte (attēlā).

Diska mešanā sievietēm sacentās 11 dalībnieces, un Dace Šteinerte uzvarēja ar 48,70 metrus tālu metienu. “Labi, ka izdevās uzvarēt Latvijas čempionātā – par ir prieks, kā vienmēr. Teorētiski jau nav būtiski, ar kādu rezultātu tas izdodas, tomēr es neesmu apmierināta ar savu rezultātu – biju cerējusi mest tālāk, pat ar visu to, ka biju saaukstējusies, vajadzēja mest tālāk,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norāda sportiste. Viņa neslēpj: šosezon gaidītas rezultāts ir tālāk par 50 metriem, un to Dace cer sasniegt šajā nedēļas nogalē Prezidenta balvas izcīņā.

Vēl diviem Jelgavas Vieglatlētikas kluba sportistiem Latvijas čempionātā sudrabs. Gatis Čakšs izcīnīja sudraba medaļu šķēpmešanā ar rezultātu 78,40 metri 12 dalībnieku konkurencē. Savukārt Albertīnai Rudņevai 2. vieta 3000 metru kavēkļu skrējienā ar rezultātu 11:51,78 minūtes piecu dalībnieču konkurencē.

Jāpiebilst, ka šie visi trīs sportisti piedalīsies arī Prezidenta balvas izcīņā, kas vienlaikus būs arī Baltijas komandu čempionāts un norisināsies 6. un 7. jūlijā Valmierā.