6.9 °C, 4.4 m/s, 48.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsFutbolisti sāk gatavoties jaunajai sezonai
Futbolisti sāk gatavoties jaunajai sezonai
17/01/2024

Komanda “FS Jelgava” sākusi gatavoties jaunajai Virslīgas sezonai. Pirmā spēku pārbaude būs Livonijas Ziemas līga, kurā piedalīsies 23 komandas – 11 no Latvijas un 12 no Igaunijas.

Livonijas Ziemas līgā komandas ir sadalītas trīs līgās. Katra komanda savā līgā sacentīsies tikai ar otras valsts komandām. “FS Jelgava” iekļauta A līgā kopā ar Igaunijas komandām FC “Flora Tallinn”, “JK Tallinna Kalev”, “Paide Linnameeskond”, “Nõmme Kalju FC” un Latvijas komandām “RFS” un FK “Liepāja”. Pirmā spēle “FS Jelgavai” paredzēta 26. janvārī pulksten 13:30 pret komandu “Nõmme Kalju FC” “Rimi” olimpiskajā centrā Rīgā, 31. janvārī pulksten 18:00 plānota spēle pret FC “Flora Tallinn” Lillekilas futbola hallē Tallinā, 4. februārī pulksten 17:20 duelis ar JK “Tallinna Kalev” “Rimi” olimpiskajā centrā Rīgā un 17. februārī pulksten 14:00 spēle pret komandu “Paide Linnameeskond” “JK Kalev” futbola hallē Tallinā.

Jelgavas komandas mērķis šajā turnīrā ir sagatavoties Virslīgai – pārbaudīt un iespēlēt jaunpienācējus un tos, kuri ir uz pārbaudēm, iespēlēt dažādus spēlētāju virknējumus un sagatavot komandu spēlēm ar dažādiem spēlētāju izvietojumiem. “FS Jelgava” Virslīga provizoriski sāksies 9. martā pulksten 16:00 ar spēli pret BFC “Daugavpils” Jelgavā Kārklu ielas 6 bāzē.

Jau zināms, ka Jelgavas komandai nākamsezon būs jauns galvenais treneris – šie pienākumi uzticēti Jelgavas futbola leģendai Valērijam Redjko (attēlā), kurš arī aizvadītajā sezonā piecās spēlēs pildīja galvenā trenera lomu. Savukārt vārtsargu treneris būs Aleksandrs Proskurņins, kurš pats 20 gadus bijis vārtsargs, bet kā treneris trenējis gan Virslīgas klubu, gan Latvijas jauniešu, sieviešu un pieaugušo izlases vārtsargus.