25.4 °C, 1.9 m/s, 75.3 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavā notiks IIHF Kontinentālā kausa izcīņas spēles
Jelgavā notiks IIHF Kontinentālā kausa izcīņas spēles
04/10/2023

No 13. līdz 15. oktobrim Jelgavas ledus hallē norisināsies Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālās kausa izcīņas 2. posma “C” apakšgrupas spēles ar mājinieku HK “Zemgale/LBTU” piedalīšanos.

Mūsu komanda ir “C” apakšgrupā kopā ar “CSM Corona Brasov” no Rumānijas, HK “Celje” no Slovēnijas un “Liege Bulldogs” no Beļģijas. “Mūsu kluba mērķis ir apliecināt sevi Eiropas kartē, un Kontinentālais kauss ir viena no iespējām, kā to izdarīt,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norāda HK “Zemgale/LBTU” direktors Aivars Zeltiņš.

Kontinentālā kausa izcīņā piedalās hokeja klubi, kuri pagājušā sezonā kļuvuši par savas nācijas čempioniem. “Spēles nebūs vienkāršas – hokeju spēlēt māk daudzās valstīs, pretiniekiem būs daudz leģionāru, turklāt viņi, tāpat kā mēs, ir savas valsts čempioni. Būs interesanti noskaidrot, kādi tad mēs esam uz citu Eiropas valstu hokeja čempionu fona,” vērtē A.Zeltiņš, piebilstot, ka komandai būs jātiek galā ar tādiem izaicinājumiem kā līdz šim nepietiekama spēļu prakse un spēlēšanas trīs dienas no vietas.

Pirmo spēli Jelgavas komanda aizvadīs 13. oktobrī pulksten 19:30 pret Rumānijas komandu,  otrā spēle būs 14. oktobrī pulksten 19:30 pret Beļģijas komandu, trešā spēle būs 15. oktobrī pulksten 19:00 pret Slovēniju. “Ieradīsies IIHF pārstāvji, interesi ir izrādījuši arī ārvalstu hokeja līdzjutēji, bet mēs ceram uz saviem līdzjutējiem un pilnām tribīnēm, jo sestā spēlētāja atbalsts var palīdzēt uzvarēt,” tā A.Zeltiņš. Skatītāji varēs iegādāties dienas biļeti vai turnīra biļeti. Dienas biļetes cena ir 18 eiro, bērniem līdz diviem gadiem – bez maksas, bērniem no 3 līdz 18 gadiem – 8 eiro. Turnīra biļetes cena ir 36 eiro, bērniem līdz diviem gadiem – bez maksas, bērniem no 3 līdz 18 gadiem – 18eiro. Biļetes var iegādāties mājaslapā hkzemgale.lv.

Lai iekļūtu Kontinentālā kausa izcīņas 3. posmā, HK “Zemgale/LBTU” šajā kārtā jāuzvar. Kausa izcīņas trešā kārta norisināsies 17.–19. novembrī Francijā un “C” grupas uzvarētājus jau gaida “Cardiff Devils” no Liebritānijas, “Nomad” no Kazahstānas un “Bruleurs De Loups” no Francijas. Divas labākās šīs grupas komandas iekļūs finālturnīrā, kas notiks 12.–14. janvārī. Turnīra uzvarētāji iegūs tiesības nākamajā sezonā piedalīties augstākā līmeņa Eiropas sacensībās – Čempionu hokeja līgā.

Jāpiebilst, ka HK “Zemgale/LBTU” Kontinentālā kausa izcīņā debitēja pērn, kad iesaistījās no 3. posma. Diemžēl mūsu hokejisti piedzīvoja zaudējumu visās trīs grupas spēlēs – 2:3 pret Slovēnijas komandu “Acroni Jesenice”, 0:2 pret Francijas komandu “Angers Ducs” un 2:5 pret Lielbritānijas komandu “Cardiff Devils” – un turnīra finālā neturpināja.

Šogad Kontinentālā kausa izcīņa norisinās 26. reizi.

 

IIHF Kontinentālās kausa izcīņas 2. posma “C” apakšgrupas spēļu kalendārs (Jelgavas ledus hallē)

13. oktobrī

15:30 HK “RST Pellet Celje” (Slovēnija)–HK “Liege Bulldogs” (Beļģija)

19:30 HK “Zemgale/LBTU” (Latvija)–“CMS Corona Brasov” (Rumānija)

 

14. oktobrī

15:30 HK “RST Pellet Celje” (Slovēnija)–“CMS Corona Brasov” (Rumānija)

19:30 HK “Liege Bulldogs” (Beļģija)– HK “Zemgale/LBTU” (Latvija)

 

15. oktobrī

15:00 “CMS Corona Brasov” (Rumānija)–HK “Liege Bulldogs” (Beļģija)

19:00 HK “Zemgale/LBTU” (Latvija)–HK “RST Pellet Celje” (Slovēnija)

 

Biļetes var iegādāties ŠEIT.