17 °C, 1.2 m/s, 87.4 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas junioru čempioni skvošā – Una Ulmane un Ēriks Strods
Jelgavas junioru čempioni skvošā – Una Ulmane un Ēriks Strods
16/10/2023

Jelgavas atklātā čempionāta skvošā junioru grupā titulu izcīnīja jelgavniece Una Ulmane un rīdzinieks Ēriks Strods.

Sacensības notika divās vecuma grupās, bet Jelgavas junioru čempiona tituls tika noskaidrots U-19 vecuma grupā.

Meiteņu GU-19 grupā Una finālā pārspēja savu treniņu kolēģi no Jelgavas skvoša kluba Sonoru Liepu. Bronza vienīgajai spēlētājai no Pļaviņām Anitai Vītolai. BU-19 grupā visas medaļas rīdziniekiem. Ērikam finālā nācās spēlēt ar savu četrus gadus jaunāko brāli Renāru Strodu, ar kura centību tomēr bija par maz, lai pārspētu pieaugušo izlasē spēlējošo brāli Ēriku. Bronza Ernestam Strubergam, kurš 4. vietā atstāja grupas jaunāko spēlētāju 13 gadīgo Emīlu Gūžu. “Abi čempiona titulu ieguvušie spēlētāji – Una un Ēriks – bija arī turnīra favorīti un gados (18) un meistarībā pieredzējušākie spēlētāji,” norāda turnīra organizatore Baiba Lulle.

Medaļas tika izcīnītas arī mazo bērnu (U-11) grupā, kurā zelts jelgavniekam Mikam Zūbergam, sudrabs rīdziniekam Oliveram Felšam, bronza vienīgajai meitenei šajā grupā jelgavniecei Rebekai Kalniņai.

Līdz ar junioru spēlēm noslēdzies Jelgavas atklātais čempionāts skvošā. Pieaugušo konkurencē Jelgavas čempiona titulu izcīnīja jelgavniece Baiba Lulle un Lukass Kančs, kurš dzīvo Jelgavas novadā, bet mācās un trenējas Rīgā. Čempionāta rezultāti tiks ieskaitīti Latvijas Skvoša federācijas reitingā.

Čempionātu organizēja Jelgavas Skvoša klubs ar Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs”, sporta preču interneta veikala “Latvin”, sporta preču zīmola “Victor”, kā arī Latvijas Skvoša federācijas atbalstu.