-3.2 °C, 3.4 m/s, 93 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsLelde Laure turpinās vadīt Latvijas Kanoe federāciju
Lelde Laure turpinās vadīt Latvijas Kanoe federāciju
11/11/2023

10. novembrī norisinājās Latvijas Kanoe federācijas konference, kurā notika arī federācijas prezidenta, viceprezidenta un valdes vēlēšanas. Saskaņā ar vēlēšanu rezultātiem federāciju turpinās vadīt jelgavniece Lelde Laure (attēlā no labās).

“2024. gada plānos mums ir iegūt ceļazīmes uz olimpiskajām spēlēm Parīzē. Tāpat vairāk jāattīsta jaunatnes sports, piesaistot sporta veidam bērnus un jauniešus, jācīnās par iekļūšanu prioritāro sporta veidu sarakstā, kā arī mums kā federācijai jākļūst pamanāmākiem un aktīvākiem sociālajos tīklos,” būtiskākos uzdevumus nākamajā darba cēlienā ieskicē L.Laure.

L.Laure ir Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktora vietniece un ilggadēja smaiļošanas trenere. Pirmo reizi par federācijas prezidenti viņa tika ievēlēta 2019. gadā. Līdz tam viņa sešus gadus federācijā ieņēma viceprezidentes amatu.

Kandidātu Latvijas Kanoe federācijas prezidenta amatam izvirza tās juridiskie biedri – Kanoe federācijā ir 26 juridiskie biedri –, un tas tiek ievēlēts atklātā balsošanā, iegūstot vairākumu balsu. L.Laure arī šoreiz bija vienīgā pretendente uz šo amatu. Prezidentu ievēl uz četriem gadiem.

Jāpiebilst, ka arī federācijas valdē ievēlēts Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas smaiļošanas treneris Juris Lauris.