-4.7 °C, 2.7 m/s, 91.8 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaMeklē spēcīgāko skolu
Meklē spēcīgāko skolu
14/11/2023

Piektdien, 17. novembrī, Jelgavas tehnikumā norisināsies Latvijas skolu čempionāta svaru stieņa spiešanā guļus Jelgavas posms. Pieteikties varēs sacensību dienā stundu pirms sākuma.

Sacensības sāksies pulksten 14:00, un dalībnieki pieteikties varēs no pulksten 13:00. Piedalīties var vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi, sākot no 12 gadu vecuma. Jaunieši un jaunietes startēs atsevišķi vairākās svara kategorijās: jaunietes – līdz 52, līdz 57, līdz 63 un virs 63 kilogramiem, jaunieši – līdz 59, līdz 66, līdz 74, līdz 83, līdz 93 un virs 93 kilogramiem. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Sacensību mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū un iepazīstināt viņus ar pauerliftingu. Vienlaikus sacensības ļauj jauniešu vidū popularizēt sporta kultūru un sportisko garu, kā arī nodrošināt iespēju jauniešiem sevi pierādīt un kvalitatīvi aizpildīt laiku. Skolēni startēs individuāli, bet vienlaikus krās punktus savas skolas komandai. Noslēdzoties visiem Latvijas skolu čempionāta svaru stieņa spiešanā guļus posmiem (pēdējais posms notiks 15. decembrī), tiks noskaidrotas Latvijas pilsētu un novadu spēcīgākās skolas un spēcīgākie skolēni.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka pasaule” un pašvaldībām.