3.5 °C, 4.6 m/s, 71 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsNedēļas nogalē būs skriešanas koptreniņš
Nedēļas nogalē būs skriešanas koptreniņš
26/03/2024

Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu un gaidāmo Jelgavas Nakts pusmaratonu, 30. martā pulksten 12:00 Pasta salā notiks Lieldienu koptreniņš.

Treniņš notiks Pasta salā, un tam iepriekš nav jāpiesakās. Treniņa īpašais viesis – garo distanču skrējējs un trīskārtējs Latvijas čempions 100 kilometru skrējienā Toms Komass. “Treniņu Lieldienu noskaņās aizvadīsim ar tematiskām aktivitātēm gan lieliem, gan maziem. Treniņa dalībniekiem būs iespēja reģistrēties Jelgavas Nakts pusmaratonam par izdevīgāku cenu un, lai pilnvērtīgi sagatavotos skriešanas sezonai, iegūt arī atlaidi sporta preču iegādei “Sportland” veikalos,” informē Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko, aicinot treniņa dalībniekus tērpties Lieldienu tematikā vai ierasties ar svētku atribūtiku, lai izbaudītu svētku noskaņu.

Jelgavas Nakts pusmaratons, kas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāts pusmaratonā, notiks 27. jūlijā, un to rīko biedrība “Baltic events” sadarbībā ar “Sporta servisa centru” un Latvijas Vieglatlētikas savienību.