3.9 °C, 5.4 m/s, 92 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsPirms svētkiem – amatieru volejbola sacensības
Pirms svētkiem – amatieru volejbola sacensības
07/12/2023

Lai popularizētu volejbolu un aktīvu dzīvesveidu, 23. decembrī pulksten 11:00 Jelgavas sporta hallē notiks amatieru volejbola sacensības vīriešu un sieviešu komandām “Jaungada balvas izcīņa volejbolā 2023”.

Dalība sacensībās ir bez maksas, un nav jāpiesakās iepriekš – komandas vārdiskais pieteikums jāiesniedz sacensību dienā līdz pulksten 10:00 to norises vietā. Vīriešu un sieviešu komandas cīnīsies atsevišķi, noskaidrojot 2023. gada labāko Jelgavas amatieru volejbola komandu.

Sacensības notiks saskaņā ar sacensību nolikumu un FIVB oficiālajiem volejbola spēles noteikumiem. Pirms sacensībām tiesnešu kolēģija noteiks sacensību norises kārtību atkarībā no pieteikto komandu skaita. Pērn sacensībās piedalījās divas sieviešu un sešas vīriešu komandas, un organizatori cer šogad uz lielāku atsaucību un dalībnieku skaitu.

Sacensībās vīriešu konkurencē komanda turnīrā var pieteikt ne vairāk kā divus “Optibet” Latvijas čempionāta nacionālās līgas spēlētājus. Komandā drīkst pieteikt 10 spēlētājus no 15 gadu vecuma. Sieviešu konkurencē komanda var pieteikt ne vairāk kā vienu “Optibet” Baltijas līgas un vienu “Optibet” Latvijas čempionāta spēlētāju vai arī ne vairāk kā divas “Optibet” Latvijas čempionāta spēlētājas. Komandā drīkst pieteikt 10 spēlētājas no 14 gadu vecuma. Būtiski, ka katrs dalībnieks var pārstāvēt tikai vienu komandu.

Godalgotās vietas izcīnījušās komandas sieviešu un vīriešu konkurencē apbalvos ar medaļām un pārsteiguma balvām.

Sacensības organizē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar volejbola klubu “Jelgava”.