18.8 °C, 0.5 m/s, 77 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsPludmales volejbola turnīrā uzvar pāris no Smiltenes
Pludmales volejbola turnīrā uzvar pāris no Smiltenes
28/08/2023

Turpinot ilggadējo tradīciju, Piena, maizes un medus svētkos Jelgavā norisinājās pludmales volejbola turnīrs. Tajā 22 komandu konkurencē uzvarēja duets no Smiltenes – Druvis Bičevskis un Roberts Riņķis.

Kā Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja turnīra organizators Andrejs Jamrovskis, komandas tika sadalītas piecās grupās, kurās spēles notika līdz viena seta uzvarai, līdz 15 punktiem. Tālāk cīņu turpināja 16 stiprākās komandas, un izslēgšanas spēles norisinājās līdz viena seta uzvarai, līdz 21 punktam.

Sīvā cīņā uzvaru finālā guva duets no Smiltenes – Druvis Bičevskis un Roberts Riņķis –, bet 2. vietu ieguva Matīss Apsāns un Rimants Žogota no Rīgas. Par trešo vietu cīnījās divi Jelgavas favorīti – Jēkabs Jurjāns un Gabriels Briedis pret Arti Danieku un Rihardu Vilmani. Uzvaru šajā cīņā guva pieredzes bagātais duets Rihards un Artis ar rezultātu 21:17.

“Gribētu piebilst, ka uzvarētāju duets, kā arī vēl trīs pāri no Smiltenes speciāli brauca uz Jelgavu, lai piedalītos pludmales volejbola sacensībās. Kādas desmit dienas pirms tām ar mani sazinājās trenere no Smiltenes, lai precizētu turnīra izspēles kārtību, un dažas dienas pirms turnīra pieteica četras komandas,” stāsta A.Jamrovskis.

Godalgotu vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām.