2.8 °C, 6.6 m/s, 88 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsSporta hallē remontē ģērbtuves
Sporta hallē remontē ģērbtuves
10/11/2025

Jelgavas sporta hallē notiek remontdarbi – divās ģērbtuvēs tiek veikts kapitālais remonts, pa jaunu izbūvējot ģērbtuvju sienas, santehniku, apgaismojumu, ieklājot jaunu grīdas segumu, nomainot durvis.

Viens no iemesliem, kāpēc ģērbtuvēs bija nepieciešams remonts, ir Veselības inspekcijas ziņojums par to stāvokli. “Aprīlī saņēmām Veselības inspekcijas ziņojumu par plānveida kontroles rezultātiem Jelgavas sporta hallē, kurā sporta stundas notiek Jelgavas Valsts ģimnāzijas audzēkņiem. Tajā vienā no ģērbtuvēm bija konstatēts paaugstināts mitrums, bojāta ģērbtuves siena, no mitruma nodrupis apdares materiāls, ka vairākas dušas ierīces nebija darba kārtībā un dušu ierīču galvas ir fiziski novecojušas un nolietotas,” stāsta Sporta servisa centra direktors Juris Kaminskis.

Tā kā hallē notiek sporta stundas Jelgavas Valsts ģimnāzijas audzēkņiem, higiēnas prasībām sporta halles ģērbtuvju dušas telpās jāatbilst Ministru Kabineta noteikumiem Nr. 610 “Higiēnas prasības izglītības iestādēm, kas īsteno vispārējās pamatizglītības, vispārējās izglītības, profesionālās pamatizglītības, arodizglītības vai profesionālās vidējās izglītības programmas”. Lai varētu novērst konstatētos trūkumus, Jelgavas pašvaldība piešķīra finansējumu halles ģērbtuvju remontam. Darbu veicējs tika noskaidrots atklātā konkursā – to dara SIA “Telms”. Remontdarbus plānots pabeigt līdz šī gada beigām.