1.9 °C, 3 m/s, 88.6 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsSveic sportistus par sasniegumiem novembrī
Sveic sportistus par sasniegumiem novembrī
21/12/2023

Lai popularizētu sportu un Jelgavas sportistu sasniegumus novembrī, Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktors Juris Kaminskis šodien, 21. decembrī, devās uz Jelgavas Skvoša kluba treniņu, lai pasniegtu balvu novembra labākajai sportistei pieaugušo grupā Baibai Lullei.

Jelgavas Skvoša kluba pārstāve Baiba Lulle novembrī kļuva par Latvijas čempioni skvošā, un tas ir viņas trešais tituls.

Par novembra labāko sportistu junioru grupā atzīts tekvondo kluba “Olimpiks” pārstāvis Ruslans Lepins-Žagars, kuru plānots apsveikt pēc Ziemassvētkiem. Ruslans novembrī izcīnīja 3. vietu pasaules G1 tekvondo reitinga turnīrā “Swedish Open” junioriem svara kategorijā līdz 51 kilogramam.

 

Jāatgādina, ka pretendentus apbalvojumam “Mēneša labākais sportists” var pieteikt ikviena fiziska vai juridiska persona līdz nākamā mēneša 3. datumam (par decembri – līdz 3. janvārim) pa e-pastu Alona.Fomenko@sports.jelgava.lv. Jānorāda sportista vārds, uzvārds, sacensībās gūtais rezultāts, konkurentu skaits, informācija par pārstāvēto sporta skolu vai klubu un treneri, jāpievieno sacensību protokols. Uz apbalvojumu var pretendēt sportisti no 14 gadu vecuma (daiļslidošanā un mākslas vingrošanā – no 12 gadu vecuma), kas izcīnījuši 1. vietu Latvijas čempionātā vai guvuši panākumus starptautiskās sacensībās. Pieaugušie sportisti sevi var pieteikt paši.

Izvērtējot apbalvojumam pieteikto sportistu sasniegumus, ik mēnesi viens sportists un viena sportiste pieaugušo un junioru/jauniešu grupā saņem īpašu apbalvojumu “Mēneša labākais sportists”, bet pārējie – Pateicības rakstu.