15.8 °C, 0.8 m/s, 98.6 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsTiks atklāta skriešanas koptreniņu sezona
Tiks atklāta skriešanas koptreniņu sezona
19/04/2024

Lai sagatavotos Jelgavas Nakts pusmaratonam, ar “Staro treniņu” 26. aprīlī tiks atklāti skriešanas koptreniņi Jelgavā. Interesenti uz “Staro treniņu” aicināti ierasties izgaismoti.

Treniņā var piedalīties ikviens interesents. “Aicinām cilvēkus nākt izgaismotiem – ar neona stienīšiem pie tērpa, lampiņu virteni ap kaklu, lukturīti uz pieres vai kā citādi. Starojošākajam dalībniekam dāvināsim dāvanu karti 50 eiro vērtībā no “Sportland”,” stāsta Jelgavas Nakts pusmaratona organizatoru “Baltic Event” pārstāve Vineta Briede. Treniņš 26. aprīlī notiks Pasta salā, sākums pulksten 20:30. Dalība treniņā ir bez maksas un iepriekšējas pieteikšanās.

Treniņi turpināsies, sākot no 8. maija, trešdienās pulksten 19:00 Pasta salā. Arī tajos dalība ir bez maksas un iepriekšējas pieteikšanās. Treniņi notiks Jelgavas vieglatlēta trīskārtēja Latvijas čempiona 100 kilometru skrējienā Toma Komasa vadībā. “Tiks izveidots treniņu plāns katrai nedēļai, kas būs pieejams internetā, tādējādi dalībnieki varēs trenēties arī patstāvīgi,” papildina Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko. Treniņu plānu izstrādājis skriešanas kluba “Mitauer” skrējējs T.Komass un tas ir pieejams mājaslapā https://sportosim-jelgava.mystrikingly.com/trenina-plans. “Treniņu plānā slodze ir dozēta pēc intensitātes, un tiks izstrādātas trīs programmas – iesācējiem, aktīvajiem un sportistiem. Un tas ļaus katram būt aktīvam visu nedēļu, tādējādi gan uzlabojot savu fizisko formu, gan palīdzot labāk sagatavoties Jelgavas Nakts pusmaratonam,” stāsta T.Komass.

Jāatgādina, ka Jelgavas Nakts pusmaratons notiks 27. jūlijā. Pa dienu būs dažādas aktivitātes, pulksten 18:30 tiks dots starts jūdzes skrējiena dalībniekiem, pulksten 19:00 – bērnu skrējieniem, pulksten 20:30 uz starta stāsies pusmaratona skrējēji, savukārt pulksten 22:00 – piecu un desmit kilometru skrējēji. Jāpiebilst, ka pusmaratona distance jau otro gadu vienlaikus būs arī Latvijas čempionāts.

Skrējiena nolikums un plašāka informācija atrodama mājaslapā jelgavaspusmaratons.lv. Tāpat jāatgādina, ka vēl līdz 1. maijam norisinās Jelgavas sporta skolu un sporta klubu audzēkņu pieteikšanās dalībai piecu un desmit kilometru un pusmaratona distancei bez maksas. Šī iespēja tiks nodrošināta pirmajiem 500 jauniešiem, kas dzimuši 2005.–2013. gadā un pārstāv kādu no Jelgavas sporta skolām – Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu, Jelgavas Specializētās peldēšanas skolu, Jelgavas Ledus sporta skolu vai “Futbola skolu Jelgava” – vai Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” reģistrā reģistrētajiem sporta klubiem. Jāpiesakās pie sava trenera, jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas gads, komanda – pārstāvēta sporta skola vai klubs, izvēlētā distance, tālruņa numurs un e-pasta adrese, dzīvesvieta.