19.6 °C, 2.9 m/s, 70.5 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsU-21 futbola izlasei būs divas spēles Jelgavā; uz izlasi izsaukti četri Jelgavas futbolisti
U-21 futbola izlasei būs divas spēles Jelgavā; uz izlasi izsaukti četri Jelgavas futbolisti
06/10/2023

Svētdien Latvijas U-21 futbola izlasei sāksies treniņnometne, lai sagatavotos nākamajām divām 2025. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm. Uz izlasi izsaukti arī četri “FS Jelgava” spēlētāji.

Latvijas U-21 futbola izlase nākamās divas 2025. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles aizvadīs Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā – 13. oktobrī pret Īriju un 17. oktobrī pret Turciju. Abi mači sāksies pulksten 15:00, skatītājiem ieeja – bez maksas.

Uz gaidāmo treniņnometni izlases galvenais treneris Aleksandrs Basovs izsaucis arī četrus “FS Jelgava” spēlētājus: aizsargus Andri Deklavu, Ralfu Maslovu (attēlā nr. 15) un Dāvi Mārci Valmieru, kā arī pussargu Mārci Peilānu.

Kā informē Latvijas Futbola federācijā, mūsu izlase trīs līdzšinējās 2025. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēs iekrājusi četrus punktus – 2:0 savā laukumā pret Sanmarīno, 0:0 savu skatītāju priekšā pret Itāliju un 0:7 izbraukumā pret Norvēģiju. Īrijas komandas kontā šobrīd ir seši punkti divos mačos, bet turki divās spēlēs pie punktiem nav tikuši.

Katras grupas uzvarētāji un trīs labākās otro vietu īpašnieces kvalificēsies finālturnīram, bet pārējās sešas otro vietu ieguvējas piedalīsies play-off kārtā.