1.4 °C, 2.4 m/s, 86.9 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsVecais gads pavadīts ar košu skrējienu
Vecais gads pavadīts ar košu skrējienu
30/12/2023

Rotājušies ar košām rūķu cepurēm un citiem tematiskiem atribūtiem, šodien, 30. decembrī, ar simbolisku skrējienu pilsētas centrā pavadīts aizejošais gads. Skrējiens, kas šogad bija veltīts bērniem ar īpašām vajadzībām, pulcēja teju simts dalībnieku.

Vecā gada pavadīšana ar skrējienu Jelgavā jau kļuvusi par tradīciju, bet šogad pirmo reizi tas notika pašā pilsētas centrā pie lielās egles. Skrējiena dalībnieki iesildījās Jelgavas vieglatlētikas treneres Aļonas Fomenko un skrējēja, vairākkārtēja Latvijas rekordista 100 kilometru skrējienā Toma Komasa vadībā. Pēc tam visi kopā, rotājušies ar košām rūķu cepurēm, tērpiem un citiem atribūtiem, veica simbolisku kilometru garu apli no Hercoga Jēkaba laukuma pa Lielo ielu līdz Pasta ielai, pa Pasta ielu līdz Dobeles ielai, cauri skvēram aiz kultūras nama, gar piemiņas zīmi Norai Bumbierei un kultūras namu līdz Krišjāņa Barona ielai, pa Krišjāņa Barona ielu līdz Uzvaras ielai, pa Uzvaras ielu līdz Lielajai ielai un pa Lielo ielu līdz pulcēšanas vietai Hercoga Jēkaba laukumā. Šogad skrējiens pulcēja teju simts dalībnieku, no kuriem trešā daļa bija bērni vecumā līdz 10 gadiem.

Šogad skrējiens bija veltīts Jelgavas bērniem ar īpašām vajadzībām, aicinot ziedot līdzekļus “Latvijas Bērnu fondam Jelgavā” bērnu ar īpašām vajadzībām veselības uzlabošanai un sporta inventāra iegādei. “Paldies ikvienam par atbalstu, uzdāvinot mums iespēju nākamgad sportot!” norāda “Latvijas Bērnu fonda Jelgavā” vadītāja Diāna Gailuma, atklājot, ka saziedoti vairāk nekā 6000 eiro.

Pēc skrējiena dalībnieki varēja baudīt siltu tēju un piparkūkas, kā arī tika pie dažādām pārsteiguma balviņām.