1.4 °C, 2.4 m/s, 86.9 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsVolejbolā uzvar Jelgavas tehnikuma puišu komanda
Volejbolā uzvar Jelgavas tehnikuma puišu komanda
26/01/2024

Aizvadītas Jelgavas 53. skolēnu spartakiādes volejbola sacensības 2004.–2007. gadā dzimušiem jauniešiem. Septiņu komandu konkurencē labākie bija Jelgavas tehnikuma puiši.

Sacensībās piedalījās komandas no septiņām skolām: Jelgavas Paula Bendrupa pamatskolas, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, Jelgavas 5. vidusskolas, Jelgavas 4. vidusskolas, Jelgavas tehnikuma, Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kurās aizvadīja apļa turnīru. Komandas, kas savā apakšgrupā ieguva 3. vietu, savā starpā cīnījās pat turnīra kopvērtējuma 5. vietu – šajā spēlē pārāki bija Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas puiši, līdz ar to viņiem 5. vieta, savukārt Jelgavas 5. vidusskolas komanda ierindojās 6. vietā.

Apakšgrupu 2. vietas ieguvēji savstarpējā cīņā noskaidroja kopvērtējuma 3. vietas ieguvējus – Jelgavas Valsts ģimnāzija ar 2:0 pārspēja Jelgavas 4. vidusskolu. Līdz ar to Jelgavas Valsts ģimnāzijas komandai ir 3. vieta (attēlā), bet Jelgavas 4. vidusskolai – 4. vieta.

 

Apakšgrupu uzvarētāji cīnījās arī par sacensību uzvarētāju titulu, un šajā spēlē Jelgavas tehnikuma puiši ar 2:1 pārspēja Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas komandu. Līdz ar to spīdoliešiem 2. vieta.

 

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Jelgavas tehnikuma komanda.

 

31. janvārī Jelgavas 53. skolēnu spartakiādes volejbola sacensības aizvadīs 2004.–2007. gadā dzimušās (vidusskolas klašu vai jaunākas) jaunietes. Sacensības notiks Jelgavas sporta hallē un sāksies pulksten 14:00. Skatītājiem ieeja ir bez maksas.