17 °C, 1.1 m/s, 88.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSprīdītis Jelgavā meklēs laimīgo zemi
Sprīdītis Jelgavā meklēs laimīgo zemi
28/02/2013

Svētdien, 3.martā, pulksten 14, Kultūras nama lielajā zāle priekškaru vērs Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde A.Brigadere „Sprīdītis”, kurā bērni varēs iepazīt piedzīvojumiem bagātu pasaku, savukārt pieaugušie varēs atpūsties no ikdienas, klejojot krāšņā fantāziju un brīnumu pasaulē. Biļetes cena: Ls 2.00.

Publicitātes foto

Svētdien, 3.martā, pulksten 14, Kultūras nama lielajā zāle priekškaru vērs Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde A.Brigadere „Sprīdītis”, kurā bērni varēs iepazīt piedzīvojumiem bagātu pasaku. Biļetes cena: Ls 2.00.
 
„Virs galvas mūžīgs Piena ceļš un mūžīgs ceļš zem kājām, tas ved uz zemi laimīgo un izrādās uz ….” … kurp gan šoreiz aizvedīs Sprīdīša ceļš? Vai viņam izdosies atrast savu meklēto laimes zemi? Vai izdosies atrast purvu, kurā nauda kaltējas? Vai izdosies iekarot spītīgas princeses Zeltītes labvēlību un iegūt pusi ķēniņa valsts?
 
Bērniem tā būs skaista pasaka ar smaidiem, smiekliem, piedzīvojumiem un briesmām, jo velns taču atkal grib iegūt princesi, un arī Lutausis joprojām nav apspiedis savu kāri uz bērnu ēšanu. Savukārt pieaugušie varēs atpūsties no ikdienas, klejojot krāšņā fantāziju un brīnumu pasaulē.
 
Izrādes režisore Lūcija Ņefedova,
 
Biļetes cena: Ls 2.00
 
 
Informācija sagatavota
Ā.Alunāna Jelgavas teātrī