17.1 °C, 3.2 m/s, 77.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsStadionos jāievēro noteikumi
Stadionos jāievēro noteikumi
27/03/2020

Laikam kļūstot siltākam, Jelgavas stadionos ir arvien vairāk apmeklētāju. Lai izveidotā sporta infrastruktūra kalpotu ilgāk, ir izstrādāti pašvaldības saistošie noteikumi par stadionu izmantošanu.

Pilsētas stadionu izmantošanas kārtība ir noteikta Jelgavas pašvaldības saistošajos noteikumos Nr.19­18 “Par sabiedrisko kārtību Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu sporta laukumos”. Pašvaldības saistošie noteikumi attiecas uz visiem pilsētas izglītības iestāžu sporta laukumiem, tomēr aktuālāk tas ir stadionos, kuri pērn tika rekonstruēti – pie Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Jelgavas 4. sākumskolas.

Pie rekonstruētajiem stadioniem ir izvietotas informatīvas zīmes, uzsverot galvenos stadiona izmantošanas noteikumus. Būtiskākais noteikums ir nebojāt stadiona mīksto segumu, braucot pa to ar velosipēdu, skrejriteni, skrituļslidām, staigājot ar augstpapēžu kurpēm vai nūjojot.

Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Tehnoloģiju vidusskolas stadionā līdz vasarai futbola laukumu ar dabīgo zālienu izmantot nedrīkst, lai zāle kārtīgi ieaugtu.

Tāpat stadiona apmeklētājiem lūgums savākt aiz sevis atkritumus un ievietot tos atkritumu urnās, nevis izmētāt pa stadionu.

Jāuzver, ka koronavīrusa pandēmijas laikā, kamēr Latvijā ir noteikti dažādi ierobežojumi, stadiona apmeklētāji aicināti ievērot divu metru distanci cits no cita. Stadiona apmeklētāji uzņemas pilnu atbildību par savu un citu veselību.

Foto: Ruslans Antropovs