24.4 °C, 7.9 m/s, 90.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiStarp 22 labākajiem Zemgalē – SIA “Cross Timber Systems”
Starp 22 labākajiem Zemgalē – SIA “Cross Timber Systems”
16/12/2020

Zemgales Plānošanas reģiona un Uzņēmējdarbības atbalsta centra rīkotajā konkursā “Gada uzņēmējs Zemgalē 2020” jau piekto reizi noskaidroti 22 gada krietnākie uzņēmēji. Par šī gada “Gada uzņēmējs Zemgalē” Jelgavas pilsētā atzīts uzņēmums SIA “Cross Timber Systems”, kas specializējas finiera lokšņu un koka paneļu, namdaru un galdniecības izstrādājumu ražošanā.

Nolikums paredz, ka katra no 22 Zemgales reģionā ietilpstošajām pašvaldībām izraugās vienu titula “Gada uzņēmējs Zemgalē 2020” cienīgu ieguvēju. Šādu atzinību var saņemt vidējo un mazo uzņēmumu īpašnieki, kuru uzņēmums reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā.

 

Pārējo kritēriju vidū minēta uzņēmuma darbības pozitīvā ietekme uz novada vai pilsētas, kā arī reģiona ekonomisko izaugsmi un sociālo problēmu risināšanu. Līdztekus tam pretendentam jāveicina videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, ar savu produkciju jābūt aktīvam vietējā vai ārzemju tirgus dalībniekam. Tāpat īpaši augstu tiek vērtēts radošums uzņēmumā, kā arī sabiedriskā aktivitāte.

 

Titula “Gada uzņēmējs Zemgalē 2020” ieguvējiem ar pašvaldību finansiālu atbalstu piešķirta 500 eiro naudas balva un Zemgales Plānošanas reģiona Atzinības raksts, tiesa gan pašreiz tikai elektroniskā formātā, taču līdz piemiņas balvas un īsta Atzinības raksta saņemšanai būs jāpaciešas līdz pavasarim, kad iecerētā laureātu daudzināšana tradicionāli, nu jau piekto reizi.

 

 

Informācija: Zemgales plānošanas reģions