17.3 °C, 2.9 m/s, 69.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiStarptautiskais virves vilkšanas turnīrs
Starptautiskais virves vilkšanas turnīrs
12/11/2018

Par godu Latvijas simtgadei – no 16. līdz 17. novembrim Jelgavas sporta hallē notiks starptautisks virves vilkšanas turnīrs.

Turnīrā piedalīsies 10 klubi no 4 valstīm: divi klubi no Holandes, pa vienam klubam no Polijas un Lietuvas un seši klubi no Latvijas.

 

Sacensības notiks vienlaikus uz diviem speciālajiem celiņiem. Turnīrs sāksies 16. novembrī plkst. 20.00, kad komandas sacentīsies četri pret četri. Tā būs iesildīšanās pirms nākamās dienas nopietnajām sacensībām (jo komandā startē 8 cilvēki). Vīrieši startēs svara kategorijā līdz 340 kilogramiem (komandas kopējais svars), sievietes – līdz 260 kilogramiem.

 

Nākošaja sacensību dienā, 17. novembrī, sacensības sāksies plkst. 10.00. Komandas startēs 8 cilvēku sastāvā, piecās grupās: jaunieši ar komandas svaru līdz 560 kilogramiem, sievietes ar komandas svaru līdz 520 kilogramiem, mix (četri vīrieši un četras sievietes) ar komandas svaru līdz 580 kilogramiem, vīrieši ar komandas svaru līdz 640 kilogramiem un ar komandas svaru līdz 680 kilogramiem.

 

Sacensībās piedalīsies arī Jelgavas virves vilkšanas kluba “Ozoli” vecmeistaru komanda, kas ar šo turnīru atzīmē savu 20. gadadienu. Tā gan piedalīsies ārpus konkurences, jo komandas svars ir lielāks par noteikto. Skatītājiem ieeja sacensībās būs bez maksas.

 

Sacensības organizē virves vilkšanas klubs “Ozoli” ar Jelgavas Sporta servisa centra un Jelgavas novada pašvaldības atbalstu.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translets, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Informācija un foto: Virves vilkšanas klubs “OZOLI”