17.2 °C, 1.1 m/s, 78 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaStarptautiskajai Invalīdu dienai veltīts pasākums “Ar sauli sirdī”
Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīts pasākums “Ar sauli sirdī”
20/11/2019

3.decembrī pulksten 14 Jelgavas 4.vidusskolas zālē, Akmeņu ielā 1, atzīmējot Starptautisko Invalīdu dienu, norisināsies koncerts “Ar sauli sirdī”. Uz koncertu aicināti visi Jelgavas pilsētas iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām – gan tie, kuri apvienojušies nevalstiskajās organizācijās, gan individuāli.

3.decembrī visā pasaulē jau kopš 1993.gada atzīmē Starptautisko invalīdu dienu. Tās mērķis ir pievērst uzmanību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, viņu ikdienai, tiesībām un problēmām. Tas ir aicinājums cilvēkiem vienoties kopējos pasākumos, lai mazinātu atstumtību un veicinātu cilvēku ar īpašām vajadzībām sociālo iekļaušanos.

 

Koncerts ir iespēja vismaz reizi gadā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuriem ir kādi talanti vai prasmes paradīt tās auditorijas priekšā, tādejādi ar savu piemēru motivējot uzdrīkstēties arī citus, bet tā ir arī iespēja baudīt un garīgi bagātināties klausoties jau atpazīstamu mūziķu priekšnesumus, kas arī var būt kā stimuls un motivācija darīt pašiem.

 

Jāpiebilst, ka personām, kurām nepieciešams specializētais transports nokļūšanai uz un no koncerta norises vietas, jāpiesakās līdz šā gada 29.novembra pulksten 12 pa tālruņiem: 63029841, 25426732, savukārt papildinformāciju par pasākuma norisi var uzzināt JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldē pa tālruni 63005468.

 

 

Pasākumu organizē: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Organizatori informē – pasākuma laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.