15.2 °C, 2.9 m/s, 73.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiStarptautisks virves vilkšanas turnīrs
Starptautisks virves vilkšanas turnīrs
22/11/2018

Ar virves vilkšanas kluba “Ozoli”, Jelgavas Sporta servisa centra un Jelgavas novada pašvaldības atbalstu 16.un 17.novembrī Jelgavas Sporta hallē notika Valsts simtgadei veltīts Virves vilkšanas turnīrs.

Šīs bija pirmās šāda līmeņa sacensības Jelgavā un tajās piedalījās 12 komandas – sešas no Latvijas, trīs no Holandes, divas no Lietuvas un viena no Polijas virves vilkšanas kluba. Piektdien bija sacensību pirmā kārta, jeb iesildīšanās, jo komandas sacentās četri pret četri, bet sestdien notika cīņa astoņi pret astoņi sportisti. 

 

Virves vilkšanas kluba “Ozoli” dāmas uzrādīja vislabākos rezultātus sieviešu konkurencē gan četrinieku, gan astotnieku cīņā. Vīru konkurencē uzvarēja sportisti no Holandes. Mūsu virves kluba “Ozoli” kungiem izdevās izcīnīt 3.vietu vīru konkurencē ar komandas svaru līdz 640 kilogramiem.

 

 Par turnīru

Par godu Latvijas simtgadei – no 16. līdz 17. novembrim Jelgavas sporta hallē notiks starptautisks virves vilkšanas turnīrs. 

Sacensības notiks vienlaikus uz diviem speciālajiem celiņiem. Turnīrs sāksies 16. novembrī plkst. 20.00, kad komandas sacentīsies četri pret četri. Tā būs iesildīšanās pirms nākamās dienas nopietnajām sacensībām (jo komandā startē 8 cilvēki). Vīrieši startēs svara kategorijā līdz 340 kilogramiem (komandas kopējais svars), sievietes – līdz 260 kilogramiem.

Nākošaja sacensību dienā, 17. novembrī, sacensības sāksies plkst. 10.00. Komandas startēs 8 cilvēku sastāvā, piecās grupās: jaunieši ar komandas svaru līdz 560 kilogramiem, sievietes ar komandas svaru līdz 520 kilogramiem, mix (četri vīrieši un četras sievietes) ar komandas svaru līdz 580 kilogramiem, vīrieši ar komandas svaru līdz 640 kilogramiem un ar komandas svaru līdz 680 kilogramiem.

Sacensībās piedalīsies arī Jelgavas virves vilkšanas kluba “Ozoli” vecmeistaru komanda, kas ar šo turnīru atzīmē savu 20. gadadienu. Tā gan piedalīsies ārpus konkurences, jo komandas svars ir lielāks par noteikto.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translets, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Informācija: Virves vilkšanas klubs “Ozoli” 

Foto: Ivars Veiliņš