19.2 °C, 4.5 m/s, 87.5 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneSākas komandu pieteikšanās orientēšanas spēlei “Nobīsties Jelgavā”
Sākas komandu pieteikšanās orientēšanas spēlei “Nobīsties Jelgavā”
16/10/2023

27. oktobrī pulksten 18.30 Jelgavā notiks tradicionālās orientēšanās sacensības “Nobīsties Jelgavā”, kurās komandas aicinātas apliecināt savu erudīciju un orientēšanās prasmes naksnīgajā pilsētā. Šobrīd tiešsaistē jau sākusies komandu pieteikšanās.

Tradicionālā orientēšanās spēle “Nobīsties Jelgavā”, ko organizē jaunrades nama “Junda” Jauniešu klubs, notiks jau 19. reizi. Šogad orientēšanas sacensībās komandas startēs trīs kategorijās: jaunieši no 13 līdz 25 gadiem, ģimenes (bērni, kuri jaunāki par 13 gadiem un vismaz viens pieaugušais), kā arī pieaugušo komandas. Katrā komandā piedalās divi līdz pieci dalībnieki.

Orientēšanās spēles starts šogad ir no jebkuras pilsētas lokācijas, bet finišs – “Jundas” pagalmā Zemgales prospektā 7. Tur pasākuma noslēgumā pulksten 20.30 dalībnieki tiks aicināti baudīt siltu tēju, piedalīties aktivitātēs – lielformāta spēlēs un klinšu kāpšanā – , kā arī dziedāt līdzi popgrupai “Lai skan”. Savukārt ap pulksten 21.10 plānota arī pasākuma dalībnieku apbalvošana.

Jāpiebilst, ka uzdevumus un norādes kontrolpunktiem reģistrētie komandu kapteiņi saņems pasākuma dienā Whatsapp lietotnes grupā. Organizatori norāda, ka sacensībās izšķirošais nebūs ātrums, bet gan spēja orientēties un saprast uzdevumu. Sacensību sākumā komanda saņems vispārīgus kontrolpunktu uzdevumus, kurus varēs pildīt jebkurā secībā, savukārt papildu tam ik pēc 10 minūtēm komandas saņems arī speciālos uzdevumus. Pēdējais speciālais uzdevums tiks publiskots pulksten 20.30, un uz to ir noteikti jāsniedz

atbilde – no šī brīža tiks pieņemti arī komandu finiši. Esot visātrākajam atbildēs, finišā pienāksies papildus punkti. Ņemot vērā to, ka pasākums aizritēs Halovīna noskaņās, komandas aicinātas padomāt par tematisku vizuālā tēla noformējumu, jo arī tas tiks vērtēts.

Komandas pasākumam aicinātas reģistrēties tiešsaistē vietnē ej.uz/NobistiesJelgava2023.

Organizatori atgādina dalībniekiem, ka vispārpieņemto normu un ceļu satiksmes noteikumu ievērošana orientēšanās sacensību gaitā ir obligāta!

Dalība pasākumā – bez maksas.