25.3 °C, 1.3 m/s, 65.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeStāsies spēkā vilcienu kustības rudens grafiks
Stāsies spēkā vilcienu kustības rudens grafiks
02/09/2022

Pirmdien, 5. septembrī, spēkā stāsies vilcienu kustības rudens grafiks, informē AS “Pasažieru vilciens”. 

Rudens sezonā ir atcelti vasaras sezonai raksturīgie elektrovilcienu papildu reisi piejūras virzienos un vairāki iepriekš norīkotie vilcieni darbadienās Rīga-Saulkrasti un Rīga-Dubulti virzienā, saglabājot to kursēšanu tikai brīvdienās. No svētdienas, 4. septembra, ir atjaunota vilcienu satiksme svētdienās no Līvāniem uz Rīgu.

 

Daļēji tiks izmainīta tranzīta jeb vilcienu bez pārsēšanās sasaiste Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā vilcieniem, ar kuriem ir iespējams aizbraukt no Skultes uz Jelgavu un atpakaļ, no Saulkrastiem uz Sloku un atpakaļ, no Saulkrastiem uz Dubultiem un atpakaļ, no Jelgavas uz Lielvārdi un atpakaļ, no Lielvārdes uz Dubultiem un atpakaļ, kā arī no Ogres uz Sloku un atpakaļ.

 

“Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē publicētajā vilcienu kustības sarakstā, kurā ir redzams plānojums 10 dienas uz priekšu, jau ir ietvertas minētās izmaiņas, kā arī tiek piedāvāti dažādi pārsēšanās varianti no/uz vilcieniem Rīgas Centrālajā, Zemitānu un Torņakalna dzelzceļa stacijā.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija: AS “Pasažieru vilciens”