24.8 °C, 1.4 m/s, 47.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiStopējam drošāk!
Stopējam drošāk!
17/05/2006

Projekta ideja radās programmas “Jaunatne” rīkotajā projektu rakstīšanas semināra ietvaros. Aktīvi jaunieši, kurus interesē dažādi ar stopēšanu saistīti jautājumi, diskutēja par drošības apsvērumiem un stopētāju neinformētību par ceļu satiksmes noteikumiem. Tā radās doma par nepieciešamību veidot informatīvo drošības kampaņu “Stopējam drošāk!”

Drošības kampaņas ietvaros tiks organizēti vairāki pasākumi:

1.20.maijā 8:30 pie Jelgavas pils tiks dots starts stopēšanas sacensībām, pēc tam sekos informatīvs seminārs, kura laikā satiksies pieredzējuši stopētāji, CSDD pārstāvji un studenti, kuri diskusiju veidā apspriedīs stopēšanas drošības jautājumus, kā arī apmainīsies ar savu pieredzi. Šī pasākuma laikā ar filmas studijas “Ģilde” un Sony centra atbalstu tiks nofilmēta un vēlāk samontēta īsfilma par šo tikšanos.

2.No septembra līdz oktobra beigām tiks apceļotas 4 Latvijas reģionālās augstskolas (Vidzemes augstskola, Ventpils augstskola, Latvijas Lauksaimniecības Univesitāte, Rēzeknes augstskola, Latvijas Universitāte). Arī tajās tiks diskutēts par stopēšanu un parādīta informatīvās drošības kampaņas “Stopējam drošāk!” ietvaros uzņemto filmu par stopēšanu.

3.Masu mēdiju informēšana par drošības kampaņu un tās rezultātiem.

Projektu pilnībā realizēs jaunieši, gan organizējot stopētāju un CSDD pārstāvju tikšanās Latvijas reģionos, gan uzņemot filmu par stopēšanu, kuras režisori, operatori un montāžisti būsim mēs paši – projekta organizatori. Vadoties no mūsu projektā iegūtās pieredzes, būs iespēja veidot līdzīgus projektus citās Eiropas valstīs un arī plašākā mērogā, sadarbojoties vairākām valstīm, tādējādi veicinot jauniešu informētību par drošību stopējot visā Eiropā.

Aiziet – stopējam drošāk!

Sīkāka informācija – www.stopi.lv