23.2 °C, 2.4 m/s, 55.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiStudentiem veltītajā festivālā uzstāsies populāri mūziķi
Studentiem veltītajā festivālā uzstāsies populāri mūziķi
24/10/2012

No 12. līdz 14.novembrim Jelgavā jau 20.reizi notiks Latvijas studējošo saimei veltītais festivāls „Studentu dienas 2012”. Festivālā „Studentu dienas 2012” trīs dienas ilgušās aktivitātes noslēgsies ar ballīti, kurā uz skatuves Studentu pilsētā kāps The Sound Poets, Dzelzs Vilks, Double Faced Eels un Transleiteris.

Foto: klikšķināt, lai atvērtu attēlu

No 12. līdz 14.novembrim Jelgavā jau 20.reizi notiks Latvijas studējošo saimei veltītais festivāls „Studentu dienas 2012”. Festivālā „Studentu dienas 2012” trīs dienas ilgušās aktivitātes noslēgsies ar ballīti, kurā uz skatuves Studentu pilsētā kāps The Sound Poets, Dzelzs Vilks, Double Faced Eels un Transleiteris.
 
Jau 20. reizi notiekošais Latvijas studējošo saimei veltītais festivāls „Studentu dienas” Jelgavā ar plašu aktivitāšu klāstu norisināsies no 12.līdz 14.novembrim, kulmināciju sasniedzot festivāla pēdējā dienā.
 
12.novembris sāksies ar Latvijas studentu vienotības gājienu līdz Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes piemineklim, kur notiks festivāla „Studentu dienas 2012” svinīgā atklāšana un ziedu nolikšana. Dienas turpinājumā būs iespējams piedalīties autoorientēšanās sacensībās un oratoru konkursā „Trīs lietas, kas studentam noteikti jāizdara”, bet vakarā sāksies zināšanu pārbaude vides piedzīvojumu forumā „MammaDaba olimpiāde”.
 
Festivāla otrajā dienā studentiem konfrencē „Lec Līdzi Uzņēmējam” būs iespējams uzzināt par inovatīvu ideju īstenošanu. Tāpat 13.novembrī sāksies dažādas sporta aktivitātes, norisināsies Korporāciju literārais vakars, noslēguma dienai veltītais „Ieskaņas koncerts” ar balli Jelgavas pilī, kā arī tradicionālais lāpu skrējiens pils pagalmā.
 
14.novembra rīts ausīs ar informatīvu semināru augstskolu preses pārstāvjiem „Augstskolu tēls reformu gaidās”. Šajā dienā turpināsies dažādas sporta aktivitātes un cīņas starp Latvijas augstskolām. Tuvojoties festivāla kulminācijai, studējošie varēs apmeklēt „Mehu dragreisa” sacensības, teātra sporta turnīru un citas aktivitātes.
 
Jubilejas festivāla noslēgumā Zemgales Olimpiskajā centrā uz vairākām skatuvēm kāps labi zināmi mūziķi un DJ, sniedzot gandarījumu ikkatra jaunieša muzikālajām vēlmēm.
 
Papildus jau minētajiem māksliniekiem, uz SEB Studentu skatuves kāps arī kāda jauna studentu apvienība, kas uzvarēs konkursā „Iznāc Gaismā”. Savukārt par dīdžejiem organizatori paziņos tuvākajā laikā.
 
Ieeja noslēguma koncertā sāksies pulksten 21. Ieejas cena pasākumā ir Ls 3,49. Biļetes iespējams iegādāties pasākuma norises vietā – Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24.
 
No 8.novembra – Jelgavas pilī būs apskatāma arī izstāde „Studentu dienām 20”, kurā sniegts ieskats aizvadīto 19 Studentu dienu svinībās un attīstībā.
 
„Studentu dienas 2012” atbalsta SEB banka, Jelgavas pilsētas dome, JCDecaux, Draugiem.lv, mūzikas klubs „Jelgavas Krekli”, naktsklubs „Tonuss”, Contex, aģentūra „Kultūra”, Jelgavas Autobusu parks, „Coca-Cola”, Jāņa Rozes grāmatnīca, Dailes teātris, restorāns un picērija „Tomato pica”, lielveikals „Pilsētas Pasāža” un Jelgavas Tehnikums.
 
 
Informāciju sagatavoja
Klinta Dirnēna