-5.3 °C, 3.8 m/s, 84.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiStudentu diena 2008 ir klāt!
Studentu diena 2008 ir klāt!
12/11/2008

Vēl tikai daži mirkļi atlikuši līdz Studentu dienai 2008, kas norisināsies 14.novembrī. Jelgava saturies, jo tev būs godam pārstāvēt studentiskākās pilsētas titulu un godu!

Studentu dienas pasākumu programma ir pilna ar dažādām aktivitātēm, kā arī ar krāšņām vakara muzikālajām izklaidēm piesātināta. Ieskaties mūsu mājas lapā www.llusp.lv, kur atradīsi sīkāku informāciju par Studentu dienām.

Pasākuma dienā Jelgavu priecēs Latvijā atpazīstami mākslinieki. Muzikāli literārajā klubā „Jelgavas baltie krekli” publiku iekustinās Autobuss Debesīs. Naktsklubā „Tonuss” uzstāsies Detlef’Zoo. Savukārt Sporta Hallē studentus izklaidēs Intars Busulis & Sweet Waterz, Skamp, Ivo Fomins, Edža & Niknie, Dj Japānis un Dj Roberts Lejasmejeirs.
Pasākuma kopējais sauklis „Dzīve kā kino” skan tik pat jautri un atraktīvi, kā studiju „trakie” gadi, par ko varējām pārliecināties konkursa «Jautrākie un asprātīgākie Latvijā» un „POPIELA” LLU pusfināla atlasē 5.novembrī. Cīņā par asprātīgākās LLU komandas godu uzvaru guva „Kuilis Pepe”, savukārt, „Popielā” iespēju sevi finālā prezentēt guva skatītāju un žūrijas simpātija „Dāmas un puiši”, kuri komplimentus ieguva par lielisko māksliniecisko sniegumu un oriģinālajām kāju kustībām.

Ar „Swedbank” OPEN un ISIC kartēm ieeja vakara noslēguma daļā būs par 1Ls lētāka. Tāpēc neizmirsti paņemt to līdzi.
 

Pasākuma galvenie organizatori – Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvalde (LLU SP) un lielākais atbalstītājs „Swedbank” sola daudzus pārsteigumus un neizmirstamus mirkļus, tāpēc nepalaid to garām.

Saistītie raksti: Gatavošanās Studentu dienai 2008

Sīkāka informācija :
Laila Ozola
LLU Studentu pašpārvaldes vadītāja
Mob.tālr.: (+371 28254136)