29.4 °C, 3.2 m/s, 41.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiStudentu folkfestivāls aicina pieteikties radošos jauniešus
Studentu folkfestivāls aicina pieteikties radošos jauniešus
31/01/2016

Jau 27. reizi Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) 24. februārī notiks Studentu folkfestivāls "Studentu dziesma studentu pilsētai Jelgavai", kuram aicināti pieteikties studenti no visas Latvijas un arī Jelgavas skolēni. Festivāla devīze – "Mēs neesam profesionāļi, bet muzicējam no sirds!".

Publicitātes foto

24. februārī Jau 27. reizi Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notiks Studentu folkfestivāls “Studentu dziesma studentu pilsētai Jelgavai”, kuram aicināti pieteikties studenti no visas Latvijas un arī Jelgavas skolēni. Festivāla devīze – “Mēs neesam profesionāļi, bet muzicējam no sirds!”.
 
Studentu folkfestivāls savu dzīvotspēju un radošumu apliecina ik gadu ar jauniem dalībniekiem, jauniem klausītājiem un līdzjutējiem. Vienlaicīgi dalībnieku vidū ir arī dziesminieki un mūziķi ar stāžu, kuru sniegums ir gaidīts un atpazīstams jau vairākus gadus, tā sevi ierindojot gaidītā mūžīgā studenta godā.
 
Festivālā gaidīti talantīgi un drosmīgi mūziķi un dzejnieki, kas ir gatavi iepriecināt sevi un citus ar dažādām vārdiskām, muzikālām, instrumentālām vai vokālām izpausmēm.  Dalībniekiem būs iespēja uzstāties kādā no universitātes trīs skatuvēm ar trejādām tradīcijām: Svece, Kilovats un Decibels. Dalībnieku piederību kādai no skatuvēm noteiks priekšnesuma izpausme un priekšnesumam nepieciešamais tehniskais aprīkojums.
 
Uz skatuves SVECE aicināti:
  • studenti – dzejnieki ar sevis radītām dzejas rindām (laika limits – 3 līdz 4 minūtes);
  • jaunie dziesminieki un mūziķi – grupas, solisti, dueti -, kuri skatītāju vērtējumam nodod 2 vai 3 dziesmas – pašsacerētas, iemīļotas, dungotas, patapinātas, populāras, piemirstas, atpazīstamas, īpašas, līdzi dziedamas un studentiskas (laika limits 7 līdz 10 minūtes).
Uz skatuves KILOVATS mūziķi aicināti:
  • nodot klausītāju vērtējumam 2 vai 3 savas muzikālās kompozīcijas vai kaverversijas (laika limits – 5 līdz 8 minūtes).
Skatuvē DECIBELS:
  • mūziķu uzstāšanās laiku nosaka skatītāju aplausi.
27. Studentu folkfestivāla dalībnieku uzstāšanos vērtēs skatītāji un profesionāla žūrija. Pēc žūrijas komisijas ieskatiem īpaša balva tiks pasniegta 27. Studentu folkfestivāla “Jelgavas dziesminiekam 2016” – spilgtākajam folka gara turētājam. Turpretim galveno uzvarētāju noteiks klātesošie skatītāji.

Lai pieteiktos festivālam, potenciālajiem dalībniekiem līdz 19. februāra plkst.15.00 elektroniski jāaizpilda pieteikuma anketa LLU portālā. Turklāt 22. februārī plkst. 17.00 LLU Studentu klubā notiks dalībnieku noklausīšanās. Tiem mūziķiem, kas nevarēs ierasties uz noklausīšanos, lūgums atsūtīt pieteikuma anketu un dziesmu/skaņdarbu ierakstus.

Pieteikuma anketa pieejama adresē www.llu.lv/folkfestivals.
 

Informācija sagatavota
Latvijas Lauksaimniecības universitātē