14.3 °C, 2.3 m/s, 74.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSumināti sportisti par sasniegumiem vasaras mēnešos
Sumināti sportisti par sasniegumiem vasaras mēnešos
16/09/2014

16.septembrī, pulksten 12 Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis sveica sportistus par sasniegumiem vasaras mēnešos.

16.septembrī, pulksten 12 Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis sveica sportistus par sasniegumiem vasaras mēnešos.

Par sasniegumiem jūnijā un 1.vietas iegūšanu peldēšanas federācijas kausa izcīņas sacensībās peldēšanā brīvajā stilā 800 metru distancē tika sveikts Jelgavas specializētās peldēšanas skolas audzēknis Jevgenijs Boicovs. Par augstvērtīgiem rezultātiem apsveica Marku Ozolinkeviču, kurš izcīnīja 1.vietu Latvijas Junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā k-1 1000 metru distancē un 1.vietu k-2 1000 metru distancē. Panākumus Latvijas Junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā K-2 1000 metru distancē guva arī Jelgavas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi Arkādijs Jefremovs un Kaspars Eihvalds – abiem zelts.

Par divām sudraba un vienu bronzas medaļu tika sumināta Jelgavas specializētās peldēšanas skolas audzēkne Zane Tīrumniece, kura startēja stafetēs 2014.gada Latvijas Republikas 90.atklātajā čempionātā peldēšanā, Rīgā. Kā arī par jūnijā iegūto 2.vietu Latvijas Junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā K-4 1000 metru distancē, 3.vietu K-4 200 distancē, 3.vietu K-4 500 distancē un 3.vietu K-2 500 distancē tika sveikt sporta kluba „KC” pārstāvis Emīls Budrevics.

Jūlijā panākumi 2014.gada BMX Eiropas čempionātā bija Jelgavas BMX kluba „Mītavas kumeļi” pārstāvim Kristenam Krīgeram – 2.vieta čempionāta kopvērtējumā junioriem. Panākumi BMX sporta veidā arī Jelgavas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknei Vanesai Buldinskai – 3. vieta 2014. gada BMX Eiropas čempionātā G15 (krūzeru) un 3 vieta G15 (ekspertu) vecuma grupā, Dānijā, Roskildē.

Augustā Anglijā norisinājās Eiropas čempionāts vieglatlētikā invalīdiem, kur panākumus guvuši divi ISRK „Cerība” sportisti – Dmitrijs Silovs un Ingrīda Priede. D.Silovs izcīnīja 1.vietu šķēpmešanā, bet I.Priede – 3.vietu diska mešanā.

Sasniegumi arī pauerliftinga sporta kluba „APOLONS” atlētam Igoram Semjonovam, kurš spiešanā guļus ar ekipējumu svara kategorijā līdz 120 kilogrami ierindojās Eiropas čempionāta 8.vietā. Panākumi arī Gatim Prankam – 14.vieta C-2 1000 metru distancē Pasaules čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā, kas norisinājās Maskavā.

Vasaras pēdējā mēnesī godpilno 1.vietu diska mešanā Latvijas čempionātā vieglatlētikā, Ogrē izcīnīja Dace Šteinerte no Jelgavas bērnu un jaunatnes skolas. Savukārt cīņu kluba „MILONS” sportists Alberts Jurčenko sumināts par iegūto 3.vietu brīvajā cīņā kadetiem U-17 grupā Pasaules čempionātā kadetiem Slovākijā.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē