24.7 °C, 6.8 m/s, 86.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSveic gada ieskaņā dzimušos mazuļus
Sveic gada ieskaņā dzimušos mazuļus
01/04/2018

Jelgavas pils pagalmā Lieldienu pastaigas laikā sveikti jaundzimušie jelgavnieki, kuri nākuši pasaulē no 5. janvāra līdz 19. martam. Uz mazuļu sveikšanas pasākumu kopumā bija uzaicināti 94 jaunie jelgavnieki, tostarp trīs dvīņu pāri.

«Jaunie jelgavnieki, ko šodien sveicam kuplā skaitā, ienesuši jūsu ģimenēs siltumu, mīlestību un ticību. Lai šīs vērtības vienmēr turpina stiprināt jūsu ģimenes,» jauno jelgavnieku sveikšanas pasākumā Jelgavas pils pagalmā klātesošos uzrunāja Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

 

Jāatgādina, ka karotītes mazajiem pasniedz piecas reizes gadā – ap Sveču dienu februārī, Lieldienu pastaigā, vasaras saulgriežu laikā, Piena, maizes un medus svētkos un ap Mārtiņiem. Tādējādi pašvaldība sveic jaundzimušo jelgavnieku un apliecina, ka bērniņš ir piederīgs pilsētai. Vecāki, kuri šodien nevarēja ierasties uz tradicionālo svinīgo pilsētas piemiņas karotīšu pasniegšanas pasākumu, tās var saņemt darba laikā Jelgavas pašvaldības klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11. 

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē