27.1 °C, 1.5 m/s, 58 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSveic Jelgavas gudrākos un talantīgākos skolēnus
Sveic Jelgavas gudrākos un talantīgākos skolēnus
23/05/2018

Pilsēta un izglītības sistēma attīstās kopsakarībā. Gudri skolēni ir daļa no mūsu gudrās pilsētas. Trešdien, 23. maijā, Zemgales Olimpiskajā centrā, svinīgajā pieņemšanā pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa, tika sveikti skolēni kuri šajā mācību gadā guvuši panākumus starptautiskos konkursos, mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs. 

Jelgavas pilsētas domes Pateicības rakstus par labiem panākumiem reģiona, valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniski pētnieciskajos darbos un dažādos starptautiskos konkursos saņēma 189 skolēni un 114 pedagogi. 

 

Sveicot klātesošos, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš uzsvēra, ka mācīšanās var būt produktīva, tikai apzinoties, ka tā ir vērtīgākā investīcija jebkura vecuma cilvēkam. Un tieši tāpēc izglītība ir viena no mūsu pilsētas prioritātēm – notiek nemitīgs darbs, lai pilnveidotu skolu tīklu, izglītības iestāžu infrastruktūru, ieviestu jaunas metodes un pieejas, celtu izglītības kvalitāti. 

 

Skolēnus, pedagogus un vecākus sveica arī Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne un Jelgavas izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē