30.7 °C, 3.4 m/s, 37.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSveic Jelgavas sportistus, kuri izcīnījuši godalgas vasaras periodā
Sveic Jelgavas sportistus, kuri izcīnījuši godalgas vasaras periodā
30/08/2006

Sporta laureāta titulu saņēma trīs BMX sporta kluba „Mītavas kumeļi” audzēkņi – Reits Elions – par izcīnīto 1. vietu Sanpaulu (Brazīlijā) notikušajā Pasaules čempionātā BMX (9 gadu vecuma grupā) un par izcīnīto 1. vietu Čederā (Lielbritānijā) notikušajā Eiropas čempionātā BMX (9 gadu vecuma grupā), Kristens Krīgers – par izcīnīto 4. vietu Sanpaulu notikušajā Pasaules čempionātā BMX (10 gadu vecuma grupā) un par izcīnīto 6. vietu Čederā notikušajā Eiropas čempionātā BMX (10 gadu vecuma grupā), Klāvs Lisovskis – par izcīnīto 3. vietu Čederā notikušajā Eiropas čempionātā BMX (13 gadu vecuma grupā). Jāatzīmē, ka visus šos audzēkņus trenē Jevgēnijs Lisovskis.

Tāpat sporta laureāta titulu saņēma arī Ilzes Blomes trenētie smaiļotāji no sporta kluba „KC” – Sergejs Nemņaševs – par izcīnīto 8. vietu 500m divnieku distancē Atēnās (Grieķija) notikušajā Eiropas junioru čempionātā smaiļošanā un Mārtiņš Upītis – par izcīnīto 9. vietu 500m vieninieku distancē Prāgā (Čehija) notikušajā Eiropas junioru čempionātā smaiļošanā.

2006. gada jūnijā un jūlijā par Latvijas Republikas čempioniem ir kļuvuši 20 sportisti un viena komanda. Par LR čempioniem absolūtajā vērtējumā svara stieņa spiešanā guļus kļuva sporta kluba „Apolons” izlases komanda; minētajā disciplīnā Nikolajs Kirijenkovs, Dmitrijs Burča, Artjoms Ribkins, Ainārs Persidskis, Gints Reinholds, Aivars Višņevskis, Aleksandrs Smelovs, Ivars Ozols, Aleksandrs Radzēvičs un Maksims Kopilovs ieguva LR čempionu titulus. Specializētās peldēšanas skolas audzēkne Ilona Badune ir kļuvusi par LR čempioni peldēšanā, bet Guntars Deičmans – par trīskārtējo čempionu peldēšanā. Savukārt Bērnu jaunatnes sporta skolas audzēknes Inese Jermīļina, Vita Stročenova, Viktorija Kurda un Maija Dinka ir izcīnījušas LR čempionu titulus vieglatlētikā, bet Tatjana Smirnova un Laila Rozīte – čempiona titulus airēšanā junioriem. Jau pieminētais Segejs Nemņaševs ir ieguvis arī LR čempiona titulu garajās distancēs smailīšu vieniniekā, bet Aleksandrs Šimko ir kļuvis par čempionu kanoe airēšanā.

Informācija sagatavota Jelgavas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību sektorā