23.9 °C, 3 m/s, 51.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSveic labākos “Jelgavas autobusu parka” šoferus
Sveic labākos “Jelgavas autobusu parka” šoferus
20/02/2018

Otrdien, 20. februārī, SIA “Jelgavas autobusu parks” pateicās šoferiem, kuri, izvērtējot darba rādītājus visa aizvadītā gada garumā, atzīti par 2017. gada labākajiem šoferiem. Labākos autobusu vadītājus sveica arī Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Par 2017.gada labāko autobusa vadītāju pilsētas pārvadājumos atzīts Andrejs Sviķis, otrajā vietā atstājot Valentīnu Skopecu, bet trešajā Aleksandru Ivanovu.

 

Savukārt starppilsētu pārvadājumos jau otro gadu līderpozīciju saglabājis Vadims Zarovskis, kuram seko Juris Duplinskis un Dainis Jurušs.

 

A.Rāviņš uzsvēra, ka varam pirkt jaunus autobusus, ieviest jaunas sistēmas, taču vienmēr svarīgākais būs cilvēks. “Cilvēki būs apmierināti, ja viņus autobusos sagaidīs profesionāļi, kuri savu darbu dara ar lielu atbildību un godaprātu. Paldies jums, autobusu vadītāji, ka to nodrošināt, un esiet lepni par to, ko darāt,” labākos autobusu vadītājus uzrunāja A.Rāviņš.

 

JAP gada labākos šoferus sveica jau piekto reizi, papildus naudas balvai pasniedzot arī īpašu nozīmīti, kas apliecina augsto darba novērtējumu visa aizvadītā gada laikā. Jāpiebilst, ka gada labākie šoferi tiek vērtēti pēc vairākiem kritērijiem – iekšējo kārtības noteikumu ievērošanas, autobusu ekspluatācijas noteikumu godprātīgas pildīšanas, grafiku ievērošanas, sūdzību un pateicību saņemšanas un citiem.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē