-6 °C, 3.1 m/s, 87.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSveic maija labākos sportistus
Sveic maija labākos sportistus
19/06/2012

Otrdien, 19. jūnijā, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis sveica Jelgavas sportistus par sasniegumiem maija mēnesī.

Foto: Ivars Veiliņš

Kā sporta laureāts pasākumā tika sumināts bērnu un jauniešu BMX sporta kluba „Mītavas kumeļi” pārstāvis Latvijas Republikas čempions Kristers Krīgers, kas Francijā Eiropas čempionātā jauniešiem ieguva 1. vietu, Anglijā 2. vietu ieguvis Pasaules čempionātā BM Cruiser braucienā (15 – 16 gadi) un 9./10.vietu dala Challenge braucienā (16 gadi), kā arī ir Latvijas čempions.
 
Sporta laureāta titulu maijā izpelnījušās arī Māra Bolšteina un Velta Zjatkova, kas ieguvušas 2. vietas Eiropas čempionātā rogainingā Lietuvā superveterānu dāmu grupā, pārstāvot orientēšanās klubu „Alnis”. Šajās sacensībās jaukto junioru grupā 3. vietu ieguvusi Krista Strautniece. Savukārt Kalvis Kalniņš sporta laureāta cienīgus rezultātus uzrādīja, iegūstot 2.vietu 47.Eiropas čempionātā karatē pieaugušajiem Spānijā.
 
LR čempiona titulus maijā ieguvuši vairāki sportisti. Aleksandrs Smelovs, kas pārstāv sporta klubu „Apolons”, izcīnījis 1. vietu senioru grupā Latvijas čempionātā trīscīņā, un cīņu kluba „Milons”pārstāvji Alberts Jurčeno, Jānis Kogutičs ieguvuši 1.vietu Latvijas meistarsacīkstēs brīvajā cīņā. Invalīdu Sporta un rehabilitācijas kluba „Cerība” sportisti, piedaloties Latvijas čempionātā vieglatlētikā, izcīnījuši vairākas uzvaras: Ingrīda Priede tika apbalvota par 1.vietu diska mešanā, Edgars Bergs – par 1.vietu lodes grūšanā un diska mešanā, Ingus Pēterfelds – par 1.vietu tāllēkšanā, Diāna Frolova – par 1.vietu 100m skrējienā, Līga Strelkova – par 1.vietu tāllēkšanā.
 
Par Latvijas 2012.gada čempioniem kērlingā jauktajām komandām kļuvusi komanda JKK (Jelgavas Kērlinga klubs)/ Krusts.
 
 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē