16.1 °C, 3.7 m/s, 85.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSveic Zelta pārus
Sveic Zelta pārus
22/05/2018

Otrdien Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā sveikti 22 pāri, kuri svin Zelta kāzu jubileju un šodien par godu šim īpašajam notikumam bija 

lūgti uz pieņemšanu pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa.

Zelta pāru – pāru, kuri šajā gadā atzīmē Zelta kāzu jubileju – pieņemšana pie domes priekšsēdētāja ir ikgadēja Jelgavas Pilsētas svētku tradīcija. Šogad Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā sveikti 22 pāri, kuri par savām mājām sauc mūsu pilsētu.

 

«Katrai ģimenei ir savs stāsts, kurā prieks mijas ar bēdām, smiekli – ar asarām, un šajā stāstā vairākas rindkopas ir veltītas arī vietai, ko sauc par mājām. Jums šī vieta ir Jelgava. Jelgava ir piedzīvojusi gan uzplaukumu, gan neatgriezeniskus kara postījumus, bet, pateicoties cilvēkiem un viņu pūlēm, vienmēr spējusi būt Zemgales kultūras un ekonomikas centrs. Cilvēki un stipras ģimenes ir lielākā mūsu pilsētas vērtība,» Jelgavas zelta fondu sveica A.Rāviņš.

 

Viņš uzsver: lai sagaidītu kopā Zelta kāzas, nepieciešams spēks, izturība, neizmērojama pacietība, spēja ikdienišķu problēmu jūklī nepazaudēt to īpašo dzirksti.

 

Foto – pašvaldības arhīvs.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē