20.7 °C, 2.6 m/s, 56.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSveicam mēneša labākos sportistus!
Sveicam mēneša labākos sportistus!
22/09/2018

Piektdien, 21.septembrī, Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavas Sporta servisa centrs un pašvaldības vadība sveica sportistus par sasniegumiem vasaras sezonā – maijā, jūnijā, jūlijā un augustā.

Esam lepni par mūsu sportistu sasniegumiem! Pateicības rakstus un apbalvojumus saņēma Jelgavas vieglatlēti, peldētāji, airētāji, daiļslidotāji, cīņas sporta veidu pārstāvji, BMX braucēji. Veiksmīga sezona bijusi lakrosa komandai un sieviešu basketbola komandai, kuras ieguvušas sudraba medaļas.

Panākumus peldēšanā sasniedzis Didzis Rudavs, kurš, izcīnot 2. vietu Eiropas junioru čempionātā peldēšanā 50 metros brasā, ieguva tiesības startēt 3. Jauniešu Olimpiskajās spēlēs. Viņam uzticēts gods nest Latvijas valsts karogu spēļu atklāšanas ceremonijā.

Veiksmīga sezona bijusi Jelgavas airētājiem – kanoe airētājiem, smaiļotājiem un akadēmiskajiem airētājiem. Pasaules čempionātā 2000 metru distancē Jānis Timbra uzstādīju personīgo rekordu. Sportista mērķis nākamsezon ir Eiropas un pasaules čempionāta pjedestāls.

Ar Latvijas čempiona titula izcīnīšanu dalību junioru grupā noslēguši Jelgavas bokseri Ēriks Balodis un Edmunds Lindermanis. Kā norāda boksa treneris Aleksandrs Knohs, sportistiem nākamā gada aprīlī plānots startēt Latvijas pieaugušo čempionātā boksā. 

 

 

1.

Edgars Bergs

(Maija Ukstiņa)

1.vieta Eiropas čempionātā vieglatlētikā pielāgotajā sportā lodes grūšanā.

25.08.2018., Berlīne.

Invalīdu sporta un rehabilitācijas klubs “Cerība”

2.

Ingrīda Priede

(Maija Ukstiņa)

3.vieta Eiropas čempionātā vieglatlētikā pielāgotajā sportā diska mešanā.

22.08.2018., Berlīne.

Invalīdu sporta un rehabilitācijas klubs “Cerība”

3.

Kalvis Kalniņš

3.vieta Eiropas čempionātā karatē kumitē disciplīnā svara kategorijā līdz 60 kg.

12.05.2018., Serbija.

4.

Alberts Jurčenko

(Vladimirs Smirnovs)

3.vieta Eiropas U-23 čempionātā brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 74 kg.

09.-10.06.2018., Turcija.

Cīņu klubs ‘’Milons’’

1.vieta Ziemeļvalstu čempionātā brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 74 kg.

19.-20.05.2018., Zviedrija.

Cīņu klubs ‘’Milons’’

5.

Didzis Rudavs

(Astra Ozoliņa)

2.vieta Eiropas junioru čempionātā peldēšanā 50m brasa distancē.

06.07.2018., Helsinki.

1.vieta Latvijas junioru čempionātā peldēšanā 50m brasa distancē.

25.-26.05.2018., Rīga.

1.vieta Latvijas atklātajā vasaras čempionātā peldēšanā 50m brasa distancē.

19.-21.06.2018., Rīga.

Jelgavas Specializētā peldēšanas skola

6.

Matīss Ozols

(Sergejs Bobkovs)

5.vieta Pasaules junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 1000m distancē divniekiem.

26.-29.07.2018., Plovdiva, Bulgārija

6.vieta Eiropas junioru čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā 1000m distancē divniekiem.

28.06.-01.07.2018., Auronzo, Itālija.

1.vieta Latvijas čempionāts garajās distancēs smaiļošanā un kanoe airēšanā 5000m distancē.

01.05.2018., Jelgava.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

7.

Aleksejs Ševcovs

(Sergejs Bobkovs)

6.vieta Eiropas junioru čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā 1000m distancē divniekiem.

28.06.-01.07.2018., Auronzo, Itālija.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

8.

Roberts Lagzdiņš

(Sergejs Bobkovs)

6.vieta Eiropas junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 1000m distancē.

28.06.-01.07.2018., Auronzo, Itālija.

14.vieta Eiropas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 1000m distancē.

08.-10.06.2018., Belgrada, Serbija

10.vieta Pasaules junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 1000m distancē.

26.-29.07.2018., Plovdiva, Bulgārija

14.vieta Pasaules čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 1000m distancē.

22.-26.08.2018., Portugāle

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

9.

Jūlija Gutova

(Sergejs Bobkovs)

10.vieta Eiropas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m distancē.

08.-10.06.2018., Belgrada, Serbija

10.vieta Eiropas U-23 čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m un 200m distancē.

28.06.-01.07.2018., Itālija

17.vieta Pasaules čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m distancē.

22.-26.08.2018., Portugāle.

1.vieta Latvijas čempionāts garajās distancēs smaiļošanā un kanoe airēšanā 3000m distancē.

01.05.2018., Jelgava.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

10.

Jānis Timbors

(Agita Puriņa)

1.vieta Baltijas valstu čempionātā airēšanā 2000m un 500m distancēs.

20.-21.07.2018., Pērnava, Igaunija

12.vieta Pasaules U-23 čempionātā airēšanā 2000m distancē.

25.-29.07.2018. Poznaņa, Polija

1.vieta Latvijas čempionātā airēšanā 2000m distancē.

11.-12.08.2018., Jūrmala.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

11.

Vanesa Buldinska

 

12.vieta Eiropas čempionātā BMX riteņbraukšanā.

08.-12.08.2018. Glāzgova, Lielbritānija

 

Bērnu un jauniešu BMX sporta klubs “Mītavas kumeļi”

12.

Egils Kalns

(Juris Lauris)

1.vieta Latvijas junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m distancē vieniniekiem.

15.-17.06.2018., Limbaži

1.vieta Latvijas junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m distancē četriniekiem.

15.-17.06.2018., Limbaži

17.vieta Eiropas junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m distancē četriniekiem.

28.06.-01.07.2018., Auronzo, Itālija

1.vieta Latvijas čempionātā garajās distancēs smaiļošanā un kanoe airēšanā 5000m distancē.

01.05.2018., Jelgava.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

13.

Zigmārs Cinovskis

(Juris Lauris)

1.vieta Latvijas junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m distancē četriniekiem.

15.-17.06.2018., Limbaži

17.vieta Eiropas junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m distancē četriniekiem.

28.06.-01.07.2018., Auronzo, Itālija

1.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m distancē.

20.-21.07.2018., Brocēni

1.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 200m un 500m distancēs divniekos.

20.-21.07.2018., Brocēni

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

14.

Otto Gerbers

(Juris Lauris)

 

1.vieta Latvijas junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m distancē četriniekiem.

15.-17.06.2018., Limbaži

17.vieta Eiropas junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m distancē četriniekiem.

28.06.-01.07.2018., Auronzo, Itālija

1.vieta Latvijas jaunatnes čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 200m un 500m distancēs divniekos.

20.-21.07.2018., Brocēni

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

15.

Anna Ševčenko

(Aļona Fomenko)

1.vieta Latvijas čempionātā vieglatlētika 400m barjerskrējienā.

16.07.2018., Rīga.

3.vieta Baltijas valstu U-20 komandu čempionātā vieglatlētikā 400m barjerskrējienā.

21.07.2018., Jelgava

1.vieta Latvijas čempionātā U-20 vieglatlētikā 400m barjerskrējienā.

21.-22.06.2018. Saldus

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

16.

Dace Šteinerte

1.vieta Latvijas čempionātā vieglatlētikā diska mešanā.

28.-29.07.2018., Rīga

17.

Anastasija Geraseva

1.vieta Latvijas U-23 čempionātā vieglatlētikā 5000m un 10000m skrējienā.

28.-29.07.2018., Rīga.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

18.

Anastasija Vidončikova

(Aļona Fomenko)

1.vieta Latvijas čempionāts U-20 vieglatlētikā 3000m kavēkļu skrējienā.

21.-22.06.2018. Saldus

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

19.

Edmunds Lindermanis

(Aleksandrs Knohs)

1.vieta Latvijas junioru čempionātā boksā svara kategorijā līdz 81kg.

12.-13.05.2018., Rīga.

Jelgavas Cīņas sporta veidu centrs

20.

Ēriks Balodis

(Aleksandrs Knohs)

1.vieta Latvijas junioru čempionātā boksā svara kategorijā virs 91 kg.

12.-13.05.2018., Rīga.

Jelgavas Cīņas sporta veidu centrs

21.

Mārcis Izkalns

(Agita Puriņa)

1.vieta Latvijas čempionātā airēšanā junioru grupā 1500m distancē un 1500m distancē divniekiem.

4.-5.08.2018.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

22.

Kristaps Kārkls

(Agita Puriņa)

1.vieta Latvijas čempionātā airēšanā junioru grupā 1500m distancē divniekiem.

4.-5.08.2018.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

23.

Jēkabs Audzēvičs

(Astra Ozoliņa)

1.vieta Latvijas junioru čempionātā peldēšanā 800m brīvā stila distancē.

25.-26.05.2018., Rīga.

1.vieta Latvijas atklātajā vasaras čempionātā peldēšanā 1500m brīvā stila distancē.

19.-21.06.2018., Rīga.

Jelgavas Specializētā peldēšanas skola

24.

Germans Golcvarts

(Inga Arnīte)

1.vieta Latvijas jauniešu čempionātā peldēšanā 50m, 100m un 200 metros brasa distancēs.

25.-26.05.2018., Rīga.

Jelgavas Specializētā peldēšanas skola

25.

Antons Trofimovs

(Romāns Panteļejevs)

1.vieta Starptautiskajās sacensībās daiļslidošanā “Volvo Open Cup” jauniešiem.

04.-06.05.2018., Rīga

Jelgavas Ledus sporta skola

 

Komandas:

1.

BK ‘’Jelgava/BJSS’’ 

(Harijs Zelčs)

2.vieta Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā U-19 jaunietēm.

2017./2018.g.sezonā

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola

2.

 ‘’Mītava/LLU’’

(Aigars Grīnbergs)

2.vieta Baltijas lakrosa līgā.

2018.g. sezonā

“Mītavas lakrosa klubs”

 Informācija: Sporta servisa centrs