21.7 °C, 4.6 m/s, 51.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsSveicam sportistus par sasniegumiem 2018./2019.gada ziemas sezonā
Sveicam sportistus par sasniegumiem 2018./2019.gada ziemas sezonā
08/03/2019

Piektdien, 8.martā, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī Jelgavas Pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” un pašvaldības vadība sveica sportistus un viņu trenerus par sasniegumiem 2018.-2019.gada ziemas mēnešos.

Esam lepni par mūsu sportistu sasniegumiem! Pateicības rakstus un apbalvojumus saņēma Jelgavas daiļslidotājs, šahists, cīņas sporta veidu pārstāvji un vieglatlēti. Veiksmīga sezona bijusi Jelgavas Kērlinga kluba komandai, kas Latvijas kērlinga čempionātā ieguva zelta medaļu.

Paralimpisko sporta veidu pārstāvim un bijušajam Jelgavas invalīdu sporta un rehabilitācijas kluba “Cerība” sportistam Edgaram Bergam izcīnīta 3.vieta 8.Pasaules spēlēs pielāgotajā sportā lodes grūšanā “IWAS World Games”, kuras no 10. līdz 17.februārim norisinājās Apvienotajos Arābu Emirātos Sārdžā.

Panākumus daiļslidošanā sasniedzis Jelgavas Ledus sporta skolas audzēknis Kims Georgs Pavlovs, kurš izcīnot 4. vietu Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiskajā festivālā daiļslidošanā Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētā Sarajevā, sasniedzis līdz šim augstāko Latvijas izlases sportistu sasniegumu šajā olimpiādē.

Veiksmīga sezona bijusi Jelgavas cīņu sporta pārstāvjiem. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneru Gunta Malēja un Kima Usačeva audzēkņi Vladimirs Ščerbakovs un Ņikita Skorbenko abi izcīnījuši 1.vietu Latvijas meistarsacīkstēs džudo un 3.vietu Baltijas čempionātā džudo U18 vecuma grupā . Kā norāda treneris K.Usačevs, tad šobrīd abi sportisti cītīgi gatavojas nozīmīgām džudo sacensībām, kas pavasarī notiks Brēmenē un uz kurām sabrauks džudisti no visas pasaules.

Latvijas čempiones titulu 400 metru skrējienā izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne  Anna Ševčenko, finišējot ar rezultātu 58,69 sekundes.  Vieglatlēte Māra Anna Zīverte kļuvusi par čempioni Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās U18 300 metru skrējienā. Sportistes rezultāts ir 40,43 sekundes, kas ir viņas personīgais rekords un visu šo sacensību astotais augstvērtīgākais rezultāts, vērtējot pēc saņemtajiem Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas punktiem. Jāpiebilst, ka M.A.Zīvertei izcīnītais čempiones tituls 300 metros Latvijas čempionātā U18 ļaus Latvijas vieglatlētu izlases sastāvā startēt Baltijas vieglatlētikas čempionātā, kas notiks martā Viļņā.

 

 

 

Informācija un foto

JPPI “Sporta servisa centrs”